Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çupra için kıyıdan takım ve tasamlama

mertyldzl

Yeni Üye
Adı
Mert Yaldızlı
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere bu aralar izmir körfezine çupra basmış durumda bende bundan fırsat bilip oltayı kapıp körfeze doğru çıkıyorum seyyar yemciler olsun normal yemciler olsun aldıgım hazır çupra takımı ile avlanıyorum fakat balık vurdugu anda tasmalama yapıyorum bir türlü balığın ağzına iğne girmiyor (Hazır takımda bulunan iğne eskimiş iğne değil) atıp bıraktıgımda'da yemi çoktan almış oluyor. Sizden ricam kıyıdan rüzgarlı ve dalgalı havada çupra takımı nasıl olmalıdır iğne hangi çeşit ve hangi numara olmalıdır. Şimdiden teşekkürler :)

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Körfezde harami balıkta çoktur Mert... Haramiler seni yemi çalıyor olabilir :) Yem olarak yengeç yada madya kulllan... Birde gezer takım..

mertyldzl

Yeni Üye
Adı
Mert Yaldızlı
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Körfezde harami balıkta çoktur Mert... Haramiler seni yemi çalıyor olabilir :) Yem olarak yengeç yada madya kulllan... Birde gezer takım..
Yorumun için teşekkürler abi yem olarak boru kurdu kullanıyordum daha sonra gelen diğer küçük balıklardan bıkıp mamun taktım vuruş var ama iğneye takılan bişe yok dediklerinizi deniyeceğim :)