Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çupralara kaldığı yerden devam:)))

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında hawk17 tarafından paylaşıldı.

1. hawk17

hawk17 Aktif Üye

Tüm arkadaşlara Çanakkale'den selamlar sevgiler.Takribi 20 gündür annemin rahatsızlığı sebebi ile Kocaeli'nde bulunmak zorunda kaldığım için meralardan uzak kalmıştım.Neyseki herşeyi yola koyduktan sonra cumartesi günü dönmek nasip oldu.Ve bugün havanın lodos olmasına rağmen dayanamayarak denize çıkma kararı aldım.Lodosun etkisi ile ağırlaşan akıntıya rağmen nasibimize aşağıdaki yakışıklılar çıktı..Herkese de nasip olur inşallah..Tüm hobidaşlara her daim rast gelsin arkası da bol gelsin...:)))

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Tekne ile avcılık ayrı bir keyif tebrik ederim bi okadarda zahmetli

agnosturk bunu beğendi.
  4. pisimiyav

pisimiyav Üye

mehmet abi sizin sardalyayı kuşbaşı şeklide takıp kullanma yöntemini biliyorum ama siz bu av şekline yüzük diye adlandırdığınız için onu daha önce hiç duymamıştım acaba bilmediğim bir yöntemmi diye merak ettiğim için sormuştum.bizim gümüldür balık açısından bir hayli zayıf.bende ava gidince bazen 2 bazen 3 çupra bazende boş dönüyorum.boş döndüğüm zamanlar bahçe kapısnı bana açarken yüzüm düşükse bana evde o gün fazla soru sormazlar :) bu çupralar sadece ustalıkla yakalanmaz.illaki mera ve olta noktasında farklı bir durum sözkonusu.meranızın yapısı nasıldır kum kaya kıyıdan uzaklık derinlik gibi ? birde oltanızın iğne köstek ana beden mesafe ve yapılandırmasında farklı bir tekniğiniz varmıdır ? bize bir kaç cümle sizin içinde mahsuru olmazsa ( sadece paylaşmak istediğiniz veya verebileceğiniz tüyo veya bilgi ) varsa sevinirim.bu arada incedende başarınızı kıskanmıyor değilim :) bende nasipse yakında çupra avına çıkacağım. şöyle bir mehmet abi bakışı duruşu yetermi çupralar bizede tav olurmu :))

avınızdaki başarınızdan dolayı tebrik ederim :)

5. Oguz gündüz

Oguz gündüz Aktif Üye

Tebrikler abi cipuralar aynalı :)

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Tebrikler güzel av olmuş akın var sanırım bu sıralar :)

7. cihan drums

cihan drums Aktif Üye

Maşallah...

8. enginson

enginson Daimi Üye

Tebrikler bereketli olsun.

9. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Mehmet
    Çok güzel av olmuş
    Her zaman rast gelsin

10. havatemiz

havatemiz Aktif Üye

mehmet abi sizin sardalyayı kuşbaşı şeklide takıp kullanma yöntemini biliyorum ama siz bu av şekline yüzük diye adlandırdığınız için onu daha önce hiç duymamıştım acaba bilmediğim bir yöntemmi diye merak ettiğim için sormuştum.bizim gümüldür balık açısından bir hayli zayıf.bende ava gidince bazen 2 bazen 3 çupra bazende boş dönüyorum.boş döndüğüm zamanlar bahçe kapısnı bana açarken yüzüm düşükse bana evde o gün fazla soru sormazlar :) bu çupralar sadece ustalıkla yakalanmaz.illaki mera ve olta noktasında farklı bir durum sözkonusu.meranızın yapısı nasıldır kum kaya kıyıdan uzaklık derinlik gibi ? birde oltanızın iğne köstek ana beden mesafe ve yapılandırmasında farklı bir tekniğiniz varmıdır ? bize bir kaç cümle sizin içinde mahsuru olmazsa ( sadece paylaşmak istediğiniz veya verebileceğiniz tüyo veya bilgi ) varsa sevinirim.bu arada incedende başarınızı kıskanmıyor değilim :) bende nasipse yakında çupra avına çıkacağım. şöyle bir mehmet abi bakışı duruşu yetermi çupralar bizede tav olurmu :))

avınızdaki başarınızdan dolayı tebrik ederim :)

Mehmet Bey, bende merak ettim. Çünkü, çipura avlayamayanlar grubundanım. Yaza hazırlık yapıyoruz. Tekneden av için önerilerinizi merakla bekliyoruz.

11. süheyl

süheyl Aktif Üye Gold Üye

Maşallah yine güzel kareler, tebrikler daha güzelleri rast gelsin...