Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

D:A:M: impressa 330 kamış

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında fedbil tarafından paylaşıldı.

1. fedbil

fedbil Üye

Son düzenleme: 24 Mayıs 2016
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Levreko

Levreko Aktif Üye

Ben internetten sipariş vermiştim 3 sene önce balikavimarketi. com dan kargoyu açtım baktım kamışı şöyle sağa sola bi sallayıp esnekliğine baktım sonra şıkır şıkır bir ses geldi sallarken meğersen uçtan ikinci parça kırıkmış bide yapıştırmışlar tutkal epoxy gibi bişey sürmüşler belliydi hemen geri yolladım para iade aldım sonra swidiea spin ak kamış 3.60 40-80 gr aldım işimi gördü kıyıdan iskeleden hafif yemli avlarda kullanıyorum ucu hassas küçük vuruşlarda iyi belli oluyor

Son düzenleme: 26 Mayıs 2016
  4. fedbil

fedbil Üye

Elimde california 3m 75-150 diye bir kamış var.Mantar saplı,karbon kalitesi fena değil ama anca 50 gr atıyor.Çok esnek. Geçen hafta 300-400gr civarı 2 büyük karagözü çekemedi.Tabi meranın kayalık olmasınında etkisi var.Hayvan burnunu aşağı verip kayalara dolandırıyor.O yüzden yeni bir kamış arayışına girdim.Kulladığım makine de michell 50 lik kaliteli bir makineydi.Şimdi bu kamıişla ryobi ecusima 6000 kullanmayı düşünüyorum.

5. fedbil

fedbil Üye

Aldım bakalım gelince bakacağız