Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

D.A.M OUİCK

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında GOKHAN AKSOY tarafından paylaşıldı.

1. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Merhaba arkadaşlar bende sitedeki cogu arkadas gıbı shımano ve daiwa hastasıydım ama dam ın ozel seri makinesini aldim aklımda suphe vardı alsam mı almasam mı dıye ve sımdı ıyı kı almışım makine cok guzel tamamı metal gövde 10 bilyeli 1.4.8 devirli yavas devırlıgı seven arkadaslara hitap ediyor okuma larda kı gıbı misine sarım kılavuzu dandık degil tek eksik yanı ağırlığı 2000 ligi 340 ağırlığında makine resmen tank gıbı

Ekli Dosyalar:

coner bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

İnternetten okudumda adamlar yapmış test ve dizayna almanya diyorlar üretim için birşey yazmasalarda ürün mahçup etmeyecek bir ürün fiyatı biraz tuzlu ama alıp ömür boyu kullanmakta var ben bi makineyle gidebildiğim yere kadar gitmeyi sonrada beklemeli avlar veya yeni başlayan birine hediye etmeyi yeğlerim elimde az ve sağlam makine olsun benım olsun diyenlerdemseniz benım gibi :) bu makine işte o dedirtecek cinsten ama maliyeti benide aşar o ayrı

GOKHAN AKSOY bunu beğendi.
  4. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Gerçekten çok güzel makine özellikle kılıfı Çeyiz Sandığı gibi yedek kafası felan çok güzel misine sarma şekli çok düzgün ağırlık önemli değil diyen arkadaşlara kesin tavsiye ederim 500tl fiyati var bu kaliteye bu makine süper

5. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Kardeş üretim de bildiğim kadariyla almanyada yapılıyor.. Almanların ürün çıkarma anlayışları kalite ve ürün ömrü.. Gökhan makineyi beklemeli avda mı kullanacaksın yoksa spinde mi?

6. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Yok spinde kullanacağım hatta yarın deneme yapacağım benim çok hoşuma gidiyor evet almanya çünkü üstünde Germany yazıyor misine sarimi çok düzgün çok büyük değil sadece tamamı metal olduğu için biraz ağır

7. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

İnternette 600-700 tl arasında 500 e gayet uygun bir ürün alıp kullanılır bence 270-300 gr makine standardi dışında durulacaksa bu makine alinmali bence bu arada nerden temin ettiniz burdan veya özelden ogrenebilir miyim

8. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Evet çok güzel Makine tavsiye ederim bence alınacak o fiyata en iyi makine

9. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Daiwa saltist ags kamışla taş gibi bir combo olur.. :) trofeli avlar niyetine.. :)

10. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Inşallah bi aksilik olmazsa daiwa morethan ve tenryu kamisda geliyor

11. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Ayrica 340 gr spin için abartilacak gibi degil bende okuma trio 40 s var 305 gr kamış burada ağırlık konusunda etkili..