Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

D.A.M Steel power red tele surf 100-250 gr 4.20 mt

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında heykels tarafından paylaşıldı.

1. heykels

heykels Üye

Arkadaşlar elimde bulunan daıwa emcast sport 4500 makineye Dam steel power red tele surf 100-250 4.20 düşünüyorum kombin verimli olurmu Çanakkalede boğazda avlanıyoruz deneyimli arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim...teşekkürler..

Oldboy bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Oldboy

Oldboy Yeni Üye

Benimde almak istediğim bir model bence arkadaşım heryerde kullanabilirsin hayırlı olsun

heykels bunu beğendi.
  4. ino

ino Aktif Üye

heykels bunu beğendi.
  5. heykels

heykels Üye

Arkadaşlar kamış elime yeni ulaştı kalite olarak iyi görünüyor piyasada alınabilecek markalardan biri olarak düşünüyorum.(dam)Kapalı uzunluğununda 90 cm olması harika .Murat Bey tavsiye ederim.İnşallah güzel avlar çıkarırız.

Oldboy bunu beğendi.
  6. gelibolu

gelibolu Aktif Üye

Merhabalar,
    Daha önce benimde kullandığım bir kamış.Kapalı boyunun kısa olması taşıma açısından büyük bir avantaj 5,500 gr lık levreği hiç kalama açmadan çektim, sıkıntı yaşamadım.Memnun kalacağınız bir kamış.İyi günlerde kullanın.

heykels bunu beğendi.
  7. Oldboy

Oldboy Yeni Üye

Hayırlı olsun o zaman kardeşim şimdiden iyi avlar senden ricam ilk denemeni de paylaşmanızı istiyorum rastgele
    İki kamış arasında kaldım tavsiye edersen kullandığın kamışı alırım

heykels bunu beğendi.
  8. heykels

heykels Üye

Murat Bey kamışın taşıma kolaylığı avantaj e 4 20 boyu var atış esnasında da arka kısımda yeterli atış için yer olacağı yerlerde süper olacaktır. Bu hafta sonu Çanakkale de boğaza gideceğiz eksi ve artı yönlerini iletirim ancak ön yargım yok internetten baktığım gibi kamışın kalitesi güzel bilgi veririm size.....şu ana kadar kamış ile ilgili olumsuz bir şey duymadım 5500kg levrek çekenler var Tezcan arkadaşımız belirtmiş .....

Oldboy ve gelibolu bunu beğendi.
  9. Oldboy

Oldboy Yeni Üye

Hadi bakalım hayırlısı olsun kardeşim rastgele

heykels bunu beğendi.
  10. heykels

heykels Üye

Murat Bey kamışın kalitesi güzel kullanımı da iyi bu hafta sonu denedim atımı rahat halkalardan misina iyi boşalıyor ancak 100-250 atım ağırlığı var ben en fazla 100 gr kurşun kullandım genellikle burda 75-60 gr kurşun kullanıyoruz.kamış yarım kılo e 100 gr kurşun ve makine 600 gr (daıwa emcast sport 4500)1100 gr onuda hesap etmek gerekiyor.Diğer teleskopik kamışlarımla kıyasladığımda ağır kalıyor size engel olurmu bilemem birde tek surf takımım var onuda belirtiyim ağırlıkları konusunda diğer surf takımları ile kıyasladığımızda hepsinin ağırlıkları bu kadar ise sorun yok benım nacizane yorumum ama sonuçta beklemeli avda kullanıyoruz bilginiz olsun.Bende size birşey sormak istiyorum bu atar ağırlıkları konusunda test değerlerinin çok güvenilir olduğunu düşünmüyorum yani kenardan 250 gr kurşun nasıl atılır bana biraz fazla geliyor yada yanlış düşünüyorum.......

Oldboy bunu beğendi.
  11. cihan drums

cihan drums Aktif Üye

Aslında en uç maximum değerlerdir atar değerleri, bir çoğumuz aynı hatayı yapar örneğin 250 gr sınırını çok rahat bulacağını düşünürüz Oysaki teknik olarak pratikte mümkün olsada, çoğu kez istedimiz erime ulaşamayız atar aralığının sınırındaysak, özelliklede düşük segmentlerde bu böyle...

Oldboy bunu beğendi.