Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

"DailyFORM" AMAN DİKKAT!!!!!!

Konu, 'Duyurular' kısmında araştırıcı tarafından paylaşıldı.

1. araştırıcı

araştırıcı Aktif Üye

Merhaba arkadaşlar....

işim dolayısıyla günün önemli bir kısmını koltukla bütünleşmiş olarak geçiriyorum.. Haliyle göbek bölgesinde birikmeler oldu, Yağlandım... Metabolizmayı hızlandırmak tansiyonu düşürmek vs reklam larında göreceğiniz üzere bende etkilendim ve denemek için bu üründen 3 kutu aldım.. (önerilen iki aylık doz du... )

İlk gün kullanmaya başladığımda bir baş ağrısı oldu ki sormayın... kıl, tüy, yün nedenlerle başımın ağrımış olabileceğini düşündüm ve 3 ağrı kesici almama rağmen baş ağrısı geçmeyince başka ilaçlarla ağrıyı geçirdim..

Ertesi gün sabah tekrar bu çaydan içtim ama içmez olaydım... Baş ağrısından kafamı kaldıramıyorum.. aklıma tansiyonumu kontrol etmek geldi.. (Yaklaşık 1 yıldır hipertansiyon hastasıyım ve düzenli ilaç kullanıyorum) Küçük tansiyon diye tanımlanan değer çok yukarıdaydı.. dilaltı ilaçlar ve günlük kullandığım dozu iki katına çıktım ama tansiyonu düşüremedik.. Dahiliye hipertansiyon ve Kardiyolojiden bir öğretim üyesi abim sağolsunlar hemen müdahale ettiler tansiyon düştü.. Muayene sırasında diyete uymama rağmen neden böyle olabileceğini sorgularken bu ürünü kullandığımı söyledim.. Dailyform ürünü kesmemi söylediler.. Bu ürünün benim tansiyonumu tetiklediği bu tetikleme ile başağrısının oluştuğu kararına vardılar...
    5 MART 11:20 sularında 0212 600 20 20 danışma hattından Büşra hanıma olayı anlattım, bana döneceklerini söylediler...
    6 Mart 12:30 sularında danışma hattından Yusuf bey e olayı anlattım, bana döneceklerini söylediler...
    bugün 14:00 sularında aynı numaradan Yasemin Hanımla telefonla görüştüm.. Döneceklerini söylediler...
    KOCAMAN YALAN... HİÇKİMSE ARAMADI.. BU ÜRÜNÜN ARKASINDA DURAN NE BİR HEKİM VE DE BİR UZMAN OLMADIĞI KANISINDAYIM..

BEN YANDIM ELLER YANMASIN..

SAĞLIĞINIZ İÇİN AMAN DİKKAT...

Bugün DailyFORM içmedim.. Yeni bir antihipertansif ilaca geçtim.. İlacın dozunuda artırdılar... HİPERTANSİYON HASTASIYSANIZ BU ÜRÜNDEN UZAK DURUN....

EN GÜZEL DİLEKLERİMLE...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. İsak

İsak Aktif Üye

Hiper tansyon hastası değilseniz bile uzak durun bence.

Ilık su için daha çabuk kilo verirsiniz. Ilık su yağ yakımını arttırır, mideyi doldurur ve açlık hissini azaltır.

Yoksa herhangi bir içeceğin kilo verdirmesi gibi birşey olabilirmi ?

4. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

bir arkadaşım bu tip bitkisel ürünleri alıp satıyordu internetten, web sitesini vs. kendi hazırlıyor google reklamları ile müşteri topluyordu. 3 liraya gelişi olan ilacı 100 liraya pazarlıyordu yalan dolan ile. nasıl olsa sattıktan sonra problem yok sattımı iş bitiyor. zaten bu tip ilaçlarla piyasa doldu kar marjı büyük olduğundan yapanlarda çoğaldı farkındasınızdır. kellik ilacı, iktidar ilacı, zayıflama ilacı kıl-tüy ilacı zilyon tane çeşidi var bitkisel tabanlı satışı serbest.

sorduğumda ise "öldürmüyorsa sorun yok" demişti. düşünün durum ne kadar vahim.

5. murat48

murat48 Aktif Üye

Paylaşım ile herkese büyük iyilik yaptığınızı ve uyardığınızı düşünüyorum.
    3 lira olan ilacın ;
    ilacı mı 3 liradır, ambalajı mı , hizmeti mi, maliyeti mi ?
    düşünün ve sizler karar verin.
    Bir bitkisel ağzı başladı ve alabildiğine hızlı gidiyor.
    Radyolarda da hızla yayılmaya başladılar. O kadar sıkıcı ve telaşlı bir sunuşları var ki duyduğumda mutlaka kanalı değiştiriyorum. Milleti galeyana getirip bir an önce satma (kakalama) duygusu. :)
    Vay efendim falan kişi bunu 150 tl'ye satarken, biz 15 dk. içinde arayana 29 tl'ye verecez dediler mi zaten, bende o insana-kuruluşa inanç ta kalmıyor.
    Bu paraya satabildiğine göre önceki tarihlerde ne kazıkladın milleti gibi. Ama onlar da haklılar. Zaten maliyet 3 tl, yutar benim halkım.
    Büyük ulusal kanallarda bile var bu reklamlar. Bu ucuz kuruluşlar için kendi kalitelerini ve izleyicilerinin kandırılmasında neden elçilik görevi yaparlar onu da anlamış değilim, galiba anlayamayacağım.

Bunlara önlem alacak bir kuruluş yok mu acaba.
    Pardon cevabı buldum = YOK
    Haydi paralar çöpe :)
    Haa paraları çöpe atarken, sağlığınızla da oynadığımızı unutmayalım.

6. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Allah akıl fikir versin, kaç yaşınızdasınız ve hala daha bir ne idüğü belirsiz hapla, zayıflayacağınızı düşünüyorsunuz, kaç kişi öldü haberlerde de mi görmediniz, hem metabolizmayı hızlandırmak, hem tansiyonu düşürme için diyorsunuz ve bu arada kilo vereceksiniz yemek içmek devam, değilmi, siz böyle bir güce sahip bir ilacın yada her ne ***sa, üç kutusunu bu fiyatlara alabileceğinize inanıyorsanız, ve böyle bir ürünün internetten pazarlanıp ,size bir kargo ile ulaştırılacağına inanıyorsanız , siz hala Noel babaya da inanıyorsunuzdur.
    Bu kadar tepkili olmamın sebebi Allah akıl fikir vermiş ve insanlar hala böyle şeylere inanıyor böyle sahtekarlara pirim veriyor.
    Gerçi bu bir şeymi adam çıkıyor,utanmadan yüzü kızarmadan, emekliye 800 lira maaş yeter çok iyi para, çok bile diyor ve biz hala bu tür adamları başımızda kalsın diye, bir gecede kendi maaşlarına yaptıkları %100 zammı göz ardı ediyoruz.Sonra emekliye 800lira çok bile dedirtiyoruz bu böyleyken 3liralık ne olduğu bilinmeyen şeyi 100 lirayada çakarlar 300 lirayada.

İyi uykular saf ve temiz Türk insanı.

7. gurcansap

gurcansap Daimi Üye

Hiç kimsenin bu kadar saf olduğu düşüncesini paylaşmıyorum ancak kilolu insanların "zayıflıklarından" faydalanan uyanıklar var diyebiliyorum.
    Elbette itibar edilmemesi gereken, pozitif ilimlerden fayda sağlamayı öncelikle benimsemesi gereken günümüz sağlıksız yaşayan insanlarına yiyip içerek zayıflama fikri kolay geliyor.
    Bir attara gidip ot alıp kaynatıp içmeyi dahi bilinçli yapmak gerekir bence...

8. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Ben ilaç kullanmadım, düzenli beslendim, sebze ağırıklı yemekler yedim ve 3 beyazdan uzak durdum:) 14 Kg verdim :)

9. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Metabolizmayı hızlandırmanın en sağlıklı yolu kesinlikle spor dur kardiodur ama onu bile eğitimini almış işini ciddi yapan profesyonellerden almak lazım.
    Yok spor salonuna gitmek bütçe ayıramıyorsanız eğer en güzeli uzun süreli yürüyüştür. Sabahlar kalkıp yarım veya bir saatlik bir yürüyüş yaptığınızda vücudunuzdaki toksinleri atar ve daha dinç olursunuz ama kesinlikle koşmayın. Bunun da sebebi çünkü sokakta yapılan koşular diz kapaklarına zamanla zarar verir.
    Bide elma sirkesi var bunu kullanabilirsiniz... tabii abartmadan, sabah akşam koca bir bardak suyun için bir çorba kaşığı atıp içerseniz eğer kilo vermenize yardımcı olur. Lakin elma sirkesinide midesinde rahatsızlık olan arkadaşların içmemesinde fayda var.

10. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hiçbir bitkinn, çayın, hapın doğrudan zayıflatması teknik olarak mümkün değil. Zaten mümkün olsa ismi cismi olan bir ilaç firması piyasa sürer ve milyarlar kazanır.
    Bu tarz mucize ilaçların içine mutlaka ve mutlaka doktor kontrolünde kullanılması gereken "sibutramin" diye bir etken madde ekleyerek sattıkları malzemenin zayıflatıcı etkisi olmasını sağlıyorlar.
    Bazı insanlar kısa vadede kilo verebiliyorlar, yan etkilerden ilk başlarda etkilenmeyebiliyorlar ama önünde sonunda o yan etkiler ortaya çıkıyor ve "Allah korusun" kesin zayıflatan bölgeye gönderebiliyor.
    Amman dikkat..

11. murat karahan

murat karahan Aktif Üye

Metabolizmayı hızlandırmak için karaciğere fazla mesai yaptırılınca yorulur. karaciğer gümlerse, motor yandı demektir.
    Bu ülkede hürrem otu diye zırnık otu (hamam otu) pazarlanıyor. Zırnık = arsenik. Bilmem durumu anlatabildim mi?