Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

DAİWA 7000C MAKİNE

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında nuri özçelik tarafından paylaşıldı.

1. nuri özçelik

nuri özçelik Aktif Üye

Selam arkadaşlar uzun zamandır yedek parçalarını aradığım makinamı nihayet büyük bir kısmını toplatım ancak bana misine klavuz teli ve bilyası bağlantı ayakları lazım yardımcı olursanız sevinirim.
    ayrıca daha önce kullanmış yada kullananlarlada bilgi paylaşımızda bulunabiliriz.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. yktug

yktug Aktif Üye

7000 C bende 1979 yılından bu yana mevcut. Üzerinde bazı izlerde olsa hala mükemmel işliyor.Benim favorilerimdendir.Dikkatli kullanıyorum ama kırılırsa herhangi bir yedeği yok.Kazasız ve bol bereketli avlar dilerim.:)

4. nuri özçelik

nuri özçelik Aktif Üye

Boğazın durumu malum akıntı ve zor şartlar altında çalışıyoruz :)
    Palamut veya rapala avında sıkıntı yaşatıyormu verdiğin bilgiler için tşkler.

5. nadirmutlu

nadirmutlu Yeni Üye

Daiwa sitesinde service bölümü var, ingilizceniz sağlamsa ordan temin edebilirsiniz.

6. ets70

ets70 Yeni Üye

1987 yılında gs 9 a param yetmedıği için almıştım köprü altında şişmandan çok balık yakaladım onunla ama bence mısına sarımı yuksek bır makına tercih etmelısınız özellikle boğazda balık yakalayacaksanız rapalaya cok ağır kalır makina yemli beklemeli avlar içinse süper ben makinayı bıraz sert bıraktığım için kolu kırılmıştı cok cabuk kırılıyor orjinal kolu dediğiniz gibi açma kapama telide korozyondan gitti ama ben teli iptal edip kolunuda alamınyum parçadan yaptım öyle kullandım uzun seneler şu anda bır arkadaşıma hibe etmiş bulunuyorum makinayı.son teknoloji makinalar daha hafıf ve sağlam ozellıkle shimano ve daiwa c7 ve c14 karbon takviyeli makinaları boğazda rapala ve çapari için yapılmış gibi artık yaslandık ve agır makınaların kullanımı bızı uzuyor dediğim gibi hafıf ve saglam makına tercıh etmeniz ve agır makınalardan uzak durmanız ben öyle yaptım ve memnunum artık rapalada eskısı gıbı kolum ağrımıyor saygılar