Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Daiwa Caldia 2014 3000A

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında Volkan ÖZEL tarafından paylaşıldı.

1. Volkan ÖZEL

Volkan ÖZEL Üye

Bu makinayı kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim ?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. brshh

brshh Aktif Üye

merhabalar, Ben 3000lik caldia kullanıyorum ama 2013 . bilyesi, turu vs gibi teferruatına çok hakim değilim ama genel itibariyle memnunum. hafif, dengeli ve sarimı güzel yag gibi. onceki makinemde rüzgarlı havada kuşgozu sorununu bir hayli fazlaca yaşadim, tabi bunda tek etken makine değil, kamış ve kullanım faktörude var.. bunda bir kez bile yasamadim, kamısta daiwa crosscast 2.74 cm .hülasası; parasınin hakkını veriyor ve memnunum.. rasgele..

4. Volkan ÖZEL

Volkan ÖZEL Üye

Sağol yorumun için.Öyle kronik bir sorunu olduğunu iddia eden çıkmazsa pazartesi vericem siparişi.

5. Tgy

Tgy Aktif Üye

Volkan bem de yeni aldım. Tutulan bir makine, tuzlu suya karşı dayanıklı aynı zamanda .. Boş çekerken bir sıkıntı yaşamadım, yağ gibi .. şimdilik bunu söyleyebilirim .

6. Volkan ÖZEL

Volkan ÖZEL Üye

Teşekkürler.Kullanıcıların yorumları benim için daha önemli.Herhangi bir sorunla karşılaşmadıysanız alayım bende o zaman.Ne kadara ve nerden aldığınızı yazar mısınız ? (Özel mesajda atabilirsiniz)