Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Daiwa Capricorn 4500 J makina

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında barisgirgin tarafından paylaşıldı.

1. barisgirgin

barisgirgin Aktif Üye

Arkadaşlar hafif ve güçlü kaliteli makina aradım dün akşam girmediğim dükkan bakmadığım makina marka kalmadı ya çok ağır ya çok dandik malzemesi yada deviri çok yüksek geldi en sonunda daiwa capricorn 4500 j makinada karar kıldım ve gözümü karartıp aldım:D Makina 4500 lük yazmasına ragmen ilk gördüğümde 6000lik makina sandım kafası 4500 e göre büyük 93 cm sarım yapıyor bir turda 4.8.1 devrinde ve 470 gram çok tatlı bir makina, ip misinaya da uygun ancak 0,28 awa shima ion red misina sardım görüntü güzel oldu :)
    Ben bu makinayı genel olarak istavritte sezonunda yemli beklemeli avlarımda kullanacağım kamışla beraber (spider surf) toplam ağırlığı 800 gram kuş gibi desek yeridir, ancak daha deneme şansım olmadı aranızda kullanıp memnun olan/olmayan arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa sevinrim..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. barisgirgin

barisgirgin Aktif Üye

Kullanan yorum yapacak kimse yok sanırım

4. Musti.barut

Musti.barut Daimi Üye

Hayırlı olsun güzel avlar da kullanmanı dilerim barış.. Makina hakkında bir bilgim yok malesef :(

barisgirgin bunu beğendi.