Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

daiwa certate 3012 için major craft spin ve ayrıca birde jig kamış önerisi

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında iasoslubalıkçı tarafından paylaşıldı.

1. iasoslubalıkçı

iasoslubalıkçı Aktif Üye

iyi günler arkadaşlar. şu anda elimde okuma v-system 240 10-40 atarlı kamış var oldukçada memnunum ama daiwa certate 3012 ile kullanabileceğim daha uzun 270 veya 290 civarı major craft kamış almak istiyorum sitesine baktığımda o kadar çok kafam karıştı ki bu konuda tecrübeli arkadaşlarımdan bilgi almadan rastgele bir kamış almanın yanlış olacağını düşünerek bu konuyu açtım. tüm arkadaşlarımıza şimdiden çok teşekkür ederim.

ayrı konu açmamak içinde buradan birde yine major craft jig kamış önerisinde bulunabilecek arkadaşlarım olursa memnun olurum. bottom ship veya pirates (inchiku) kullanıyoruz genelde 100 ile 150 gram arası hedef balık mercan, tarnça, sinarit. tekrar teşekkürler.

Son düzenleme: 16 Ocak 2015
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. kIRIK OLTA

kIRIK OLTA Aktif Üye

Makine şahaneymiş, bence major craft yerine daha afilli bir kamışı hak ediyor :D
    Kafa karıştırayım biraz dedim, japonyada major carft için major crab diyorlarmış :p

4. iasoslubalıkçı

iasoslubalıkçı Aktif Üye

teşekkür ederim. peki siz ne önerirsiniz. şu an çok fazla bütçe ayıramayacağım için major craft düşünmüştüm. gelecek sezon öncesini beklersem farklı birşeyler olabilir ama ne alacağımı tam bilmiyorum. hem sahte hem jighead hemde şamandıra kullanıyorum 40-50 grama kadar atarlı olması gerekli.

5. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

6. kIRIK OLTA

kIRIK OLTA Aktif Üye

Tabii ki fiyat performansı en uygun kamışı almak gerekir, tamamen kişisel beğeni bir konu, kamışa dokunmadan da almak çok mantıklı gelmiyor bana.
    Çok güzel markalar var, önerecek arkadaşlar için de bütçe aralığınızı belirtseniz daha iyi yardımcı olabilirler.
    Ama bana sorsanız her işi başka kamışla yapardım, şamandıra için çok ucuz bi kamış iş görür sahte ve jig head için ise size keyif verecek güzel bir kamış olabilir. Çok para verip bir kamış alıp şamandıra atmak kamışa yazık olur bence.
    Japon kamışlarını bir gözden geçirin tekrar.
    Acele etmeden güzel bi seçim yaparsınız, şimdiden güle güle kullanın. :)

iasoslubalıkçı bunu beğendi.
  7. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye