Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

DAIWA dan sür magnetik yag The MagSeal™ is a spin-off from NASA technology

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Magseal özelliği makinanızı suya sokmuyorsanız ya da suyun içinde avlanmıyorsanız da gerekli bir özellik mi?

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Kum girse yagın içinde kalıp sıkıntı çıkartmaz mı?

furunotr

Daimi Üye
Adı
Haluk Pirinç
Ters bir dalga alındığında da faydalı olabilir; ya da mesela "Shore Jig" kamışı ile cam sahte v.b. ile çalışırken suyun içine girdiğinizi düşünün; ister istemez bir yerde suya sokmak durumunda kalabilirsiniz makinayı ki bu durumda epey faydalı olur sanırım; sitesinde toz kum v.s. için de iddialarda bulunulmuş ama bu ne derece yarar sağlar bilemiyorum; mesela o araya kum taneleri girip sıkışır mı bilemem??? Deneyip görmek gerek...

arkadas

Daimi Üye
Adı
ibrahim
Ters bir dalga alındığında da faydalı olabilir; ya da mesela "Shore Jig" kamışı ile cam sahte v.b. ile çalışırken suyun içine girdiğinizi düşünün; ister istemez bir yerde suya sokmak durumunda kalabilirsiniz makinayı ki bu durumda epey faydalı olur sanırım; sitesinde toz kum v.s. için de iddialarda bulunulmuş ama bu ne derece yarar sağlar bilemiyorum; mesela o araya kum taneleri girip sıkışır mı bilemem??? Deneyip görmek gerek...

Buried in Sand and saltwater, Daiwa Saltiga Mag Seal test in Montauk New York 9.23.2012 - YouTube
burada mag seal in sand ,(kum ) testini cok da iyi yapmislar :eek::eek::D:harika:

arkadas

Daimi Üye
Adı
ibrahim
kumu elinle kadini düsün sonrada üstüne kumu doldur elinlede iyice bastir sonrada tuzlu suya sok ve kullanmaya devam ettigini düsün

furunotr

Daimi Üye
Adı
Haluk Pirinç
Şimdi açabildim; daha evvel izlemiştim; sigara içen adamdan hatırladım...:)