Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Daiwa Emblem Pro 6000A

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında nebulam tarafından paylaşıldı.

1. nebulam

nebulam Aktif Üye

Bu makinayı yurt dışından bir açık arttırma sitesinden aldım ve izlenimlerim muhteşem olduğundan dolayı almak isteyenlere yardımcı olmak için konu açtım.

Makina perşembe günü bana Almanyadan gönderildi ve salı günü elimdeydi. Ben bile bu kadar hızlı geldiğine inanamadım. Gümrük vs. gibi takılma olmadı.

Tabiki makineyi hemen test etmek istedim uzun süredir gözüme kestirmiştim.

Makine 2 kafalı bunu beklemiyordum, açıklamasındada yazmıyordu. Bir beklendiği gibi 6000'lik kafa ve 5500'lük kafa yedek olarak. Buda ayrıca pozitif bir effekt oldu.

Üzerine Power Pro örgü sardım ve Okuma Carbonite Pro 420 100-200 kamışla test ettim.

Ve testimde inanın hiç beklemediğim kadar ileri mesafeyle karşılaştım. O kadar uzağa eriyorki bir kaç defa atarken kurşun boşaldı takımdan zannettim. Fakat üzerindeydi :ssrtcbya: Havada bakıyorum kurşun gidiyor o_O

Bu fiyat klasmanında elime aldığım en iyi makinedir. Umarım gözüne kestirenlere yardımcı olabilmişimdir.

Makine: Daiwa Emblem Pro 6000A
    Kamış: Okuma Carbonite Pro 420 100-200
    Misina: Power Pro örgü

Fiyatını merak edenlere 68 Euro +16 Euro Kargo

Son düzenleme: 19 Ocak 2016
    osmançubuklu bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. exxper

exxper Daimi Üye

bu makinatı tft grubu Ceyhun Çakır çok methetmişti hayirli olsun birkaç resim atabilirmisiniz

nebulam bunu beğendi.
  4. nebulam

nebulam Aktif Üye

Sağolun tabiki resim atarım. Takım şu anda arabanın bagajında önümüzdeki günlerde çekip yükleyebilirim. Evet bende yorumları okumuştum, çok pozitifti ve bir süredir gözüme kestirmiştim. Ama ben bu kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim. Bu fiyata :ssrtcbya:

Ve bu aralar fiyatı çok uygun olduğu için tavsiye etmek istedim. Tackledirekt'tede kampanyada.

5. bosporus fisher

bosporus fisher Aktif Üye

Ben üç senedir kullanıyorum 150-250 gram kurşunla.İp konusunda sarımı,boşaltması gayet güzel.Fiyat olarak yarı fiyatına almışsınız.Güle güle kullanın.

osmançubuklu ve nebulam bunu beğendi.
  6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Güle güle kullanın

nebulam bunu beğendi.
  7. ekremy1983

ekremy1983 Aktif Üye

Ürünü aldığınız site linki yok mu ? almak isteyenler olur du belki...

8. nebulam

nebulam Aktif Üye

Ben ürünü ebayden açık arttırmadan aldım. Ama şu anda yurtdşı mağaza fiyatıda çok uygun, yukarıda söylediğim gibi Tackledirekt'de kampanyada. Ocak ayı özellikle ebayde çok uygun fiyatlı ürünler alınabilir. Aralık ayıda en pahalı aydır. Ocak ayında hatta ebay Televizyon reklamları verir, istenilmeyen fazla gelen hediyelerin açık arttırmaya koyulması için. Noelden sonra fazla olan hediyeler genelde Ocakta kullanıcılar çok fazla satışa sunduğu için fiyatlar yükselmez. Mesela daha kızıma Lego setleri aldım, normal fiyatının nerdeyse yarısına. Her yıl ocak ayında ebayden alışveriş yaparım. Fiyatlar şu anda hemen hemen her üründe en dipde.

Dipnot: Ayrıca ebay ocak ayında 15 Euro hediye çeki verir, buda bugün 48 TL eder. 30 Euro'luk alışveriş yapmak zorundasınız. Satıcıyla alakası yoktur, satıcı normal parasını alır, 15 Eurosunu ebay öder.

9. exxper

exxper Daimi Üye

ebay.com mu yoksa ebay.de mi ben göremedim 15 euroluk indirimi

10. nebulam

nebulam Aktif Üye

Farketmiyor tüm ebaylerde geçerlidir. Hediye kodu size mail olarak ebayden geliyor. Benim mesela ebayden 5 adet hesabım var, hepsine mail olarak gelmiyor. Bu sene sadece 2 tanesine geldi. Nasıl veriyorlar bimiyorum (raslantısalmı yada alışverişe göremi), ama her yıl muhakkak ocak ayında 2-3 tanesine hediye kodu geliyor.

Fazla hesap sahibi olmak ebayde yasak değildir, yani aynı isim ve adresle birden fazla hesap açabilirsiniz.

11. exxper

exxper Daimi Üye

Tackledirekt bu siteden hiç alışveriş yapıldımı ups cargo ile gelen ürünlerde gümrükte sıkıntı oluyormu acaba bide 37 dolar çok geldi bana kargo ücreti gerçi 10 dolarlık kuponda verdi yanındada 300 metre ip hediye :)

$37.81
    UPS Worldwide Express Saver

$38.11
    UPS Worldwide Expedited

$80.57
    US Postal Service Express Mail International