Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

DAİWA EMBLEM PRO 6000A

scofield

Aktif Üye
Adı
Emre ŞENİĞNE
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba
Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Daiwa Emblem serisinin kasasını değiştirmiş ve Amerikadan bir arkadaşım bu yeni ürünü getirdi. Bu üründe iki kafa mevcut birisi kalın ikincisi ince. Görünümü ve duruşu çok şık. Hem tatlı su; özellikle ince kafa kullanıldığında; hem de deniz için; kalın kafa kullanıldığında; iyi olduğu yazıyor.Acaba uzak atım yapılabilir mi yani surf makine işlevi görür mü? Kullananlar var ise yardımlarını bekliyorum. Çok teşekkür ederim. Bu arada ürünün resmini www.canalbaitandtackle.com/products/Daiwa-Emblem-Pro-6000.html da bulabilirsiniz.

coredon

Daimi Üye
Adı
FERHAT SARI
Aldıysanız geriye denemek kalıyor.Ben uzak erim için pro 5500 kullanıyorum ama kendi açımdan çok kuvvetli bir makina diyemem.Bende shimano sedona 6000 var dehşet.Akıntı balık ve ağır kurşun banamısın demez getirir ve zorlamaz.Ama bunu daiwa için söyleyemem.Kullanınca göreceksin.İş görmez mi eyvallah ama bir shimano gibi olması zor.Kendi düşüncem herkesin görüşüne saygı duyarım.

scofield

Aktif Üye
Adı
Emre ŞENİĞNE
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Çok teşekkür ederim yardım için. Şahsen Daiwa ile başladım öyle de gidiyor. Ancak ben Daiwanın Windcast Surf makinasını istemiştim fakat Amerikada bu makinanın sadece Türkiye için üretildiğini söylemişler. Orada sahilden surfcast avlanan bir kişi arkadaşıma bu makineyi önermiş o da almış. Kuvvetli uzak erim için ideal demiş. Evet dediğiniz gibi sadece denemek kaldı geriye ama en kısa zamanda sizin kullandığınız SHİMANO marka makinayada bakacağım. İlginiz için çok teşekkür ederim.

Rapalacı

Daimi Üye
Adı
FURKAN ®
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Sanırım bu daiwanın çin üretimli emblemi, benim bildiğim emblemler japondur eğer yanılmıyorsam. Bu kadar düşük fiyatlı olmaz bir ara bunu alacaktım bende bu da çin malı, ama surf olayında kesinlikle shimanodan şaşmam.

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

ArateuS

Daimi Üye
Adı
Tamer Bulut
Kan Grubu
A Rh Negatif
Vallahi sanırım daha fazla bilgi gelmeyecek Emreciğim :D

vessa

Aktif Üye
Adı
GÜREL TOKÖZLÜ
ocelıkle sunu soylıyeyım bana gore ve dıger daıwa kullanıcılrda katılacak daıwa bır tutkudur onu kullanan baska makınaya bakmaz en azından ben oyleyım elımde SHIMANO da var ama daıwayı elıme aldımmı onun zevkı baska bana gore cin diyorsunuz bu gun dunya markası olmus fırmalar cin dıye adını lekelemez cin kotu dıye bır sey yok cinde nasıl mal ıstersen ve hangı kalıte ıstersen yapılır kalıte kraterını zaten fırma belırler vs vs cok yazılcak şey var kısaca daıwa tutkudur bana gore

vessa

Aktif Üye
Adı
GÜREL TOKÖZLÜ
Çok teşekkür ederim yardım için. Şahsen Daiwa ile başladım öyle de gidiyor. Ancak ben Daiwanın Windcast Surf makinasını istemiştim fakat Amerikada bu makinanın sadece Türkiye için üretildiğini söylemişler. Orada sahilden surfcast avlanan bir kişi arkadaşıma bu makineyi önermiş o da almış. Kuvvetli uzak erim için ideal demiş. Evet dediğiniz gibi sadece denemek kaldı geriye ama en kısa zamanda sizin kullandığınız SHİMANO marka makinayada bakacağım. İlginiz için çok teşekkür ederim.
Windcast Surf modelını kullasnıyorum mukemmel makına sadece tc uretılen bır model degıl googlede aratırsan bır suru yede bulabılırsın

scofield

Aktif Üye
Adı
Emre ŞENİĞNE
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yukarıda da belirttiğim gibi ben asıl Windcast Surf istemiştim ancak bu bilgi New York Daiwa merkez mağazasından verilmiş. Elbette bir çok platform da var gördüm ama yurt dışından gelen ürünler genelde burada gümrük de takılıyor ve çözmek için çok uğraş veriyorsunuz o sebebten dolayı yurtdışı sitelerden almadım. Burada sadece balıkmarketim de var ama o da sanıyorum 483 tl idi.Bu arada ilk makinam da Daiwa idi bu da öyle size Daiwanın bir tutku olduğu konusunda katılıyorum kamış daiwa sahteler daiwa ve liste böyle gidiyor. Ancak bu aralar Shimano markasını da çok övüyorlar müsait bir zamanımda bir karşılaştırma yapmayı düşünüyorum. Teşekkür ederim ilginize.