Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Daiwa Exceler 4500E yorumlarınızı bekliyorum.

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında senihcan tarafından paylaşıldı.

1. senihcan

senihcan Daimi Üye

Merhabalar herkese öncelikle . Bugün Daiwa exceler 4500E makinemi almış bulunuyorum. Makine ile ilgili kullanan 2 arkadaşın görüşü sonunda Daiwa WindCast X5000 mi Daiwa exceler mı ikileminden exceleri aldım. İnternet üzerinden araştırmama rağmen yabancı forumlar dahil yorum bulamadım. Kullanan veya bilgisi olan varsa yorumlarınızı bekliyorum. İyi akşamlar dilerim herkese.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. arkadas

arkadas Aktif Üye

exeleri alanlar norvec gibi yerlerde büyük balik heilbutt .pisi baligi gibi balik avinda kullaniyorlar ,,
    windcasida cogunlukla sazan avinda kullaniyorlar hayirli olsun
    birde iyi tarfin daiwanin sevisi daha iyi

4. arkadas

arkadas Aktif Üye

birde sahtesini alirsan super olur

5. senihcan

senihcan Daimi Üye

Teşekkürler yorumunuz için. Sahtesi zaten mevcut çanta kaybolmadan önce daha fazlası mevcuttuda neyse :) Yorumunuz için teşekkürler aslında en merak ettiğim konu atış mesafesi onuda yarın test edecem.

6. arkadas

arkadas Aktif Üye

-----------------
    rica ederim ahha su gecen günkü cantasi elin arabasinda giden arkadasimizsin hayirli olsun

7. Timsah

Timsah Aktif Üye

gule gule kullan pasaa buyuk buyuk baliklar cekersin insallah

8. murat250471

murat250471 Aktif Üye

Senih bey bende Daıwa exceler 4500E makinamı 2 gün önce aldım. Makina ele alındıgında güven veriyor. Kol çevrildiginde akışı gayet çok iyi. Titreme yada vibrasyon yok. Geri dönme anahtarı yok. En önemlisi komple tuzlu suya dayanıklı olarak üretilmiş. Avda kullanımını merak ediyorum.

9. senihcan

senihcan Daimi Üye

Murat bey sizin içinde hayırlı olsun :) Dün suadiyede ilk denememi yaptım . Daha önce okuma salina 65 kullanıyordum ve ona göre makineyi kıyaslayim . Benim atışlarımı daha çok geliştirmem gerekiyor ama aynı kamışla 2 makineylede denemelerimi düşünürsem okumaya göre atıştaki uzaklık daha iyi ama bir surf kafa kadar uzağada atılmıyor . Makinenin asıl özelliği daha önce okumada 120 gr ağırlık çekerken kolum yoruluyordu akıntısız suadiye kıyısında. Budna 120 gr ağırlığı çekmek şu kadar söyleyim kurşun koptu sandım. Kol okadar rahat ki gerçekten inanılmaz hele okuma salinadan sonra yüzüm gerçekten güldü diyebilirim :) Şuan makineyeye acaba bir surf kafa uydurabilirmiyim onu araştıracağım yedek kafa olarak bir surf kafa alabilirsem ozaman gerçekten çok mutlu olacağım.

10. senihcan

senihcan Daimi Üye

İzocum seninde pembe kamışın hayırlı olsun kardeşim :D :D İnşallah bol trofeli avlar yapcaz beraber :D

11. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Hayırlı olsun. :)