Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Daiwa Exceler vairon Manie Serisi 280cm

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında cogito74 tarafından paylaşıldı.

1. cogito74

cogito74 Aktif Üye

Daiwa exceler vairon Manie Serisi 280cm Olta Kamışı (EXVM283MBF) bu kamış 3 parçalı
    Parça Sayısı:3
    Ağırlık :)212gr
    Halka Sayısı:8
    EXVM283MBF
    Uzunluk:280
    Kapalı boy:98
    Atar aralığı:5-28
    Elimde 10-30 ve 15-60 gr atarı olan iki kamış var ama aracımın bagajına sığmıyorlar tüm ekipman hadi balığa dediğim Zaman'larda tamam da bazan gün içerisinde boşluklar yakalayıp balığa gitsem iyi olurdu dediğim Zaman'larda ki sıklıkla böyle spontan balık tutma hırsının depreştirdi Zaman'larda bagajımda hep bir takım dursun istiyorum.. Mesela iş çıkışı arkadaşlarla hadi balığa dendiğinde eve git hazırlan olmadan ....3 parça 200 cm lrf kamışım var onun yanında bu kamışıda katıp sürekli bağajımda duran bir set yapmak istiyorum. Uygun makinalar var ama bu kamış nasıldır kullanan Eline alıp bakan biri varmı fikir bildirebilecek bir forumdaşımız varmıdır..yani bu atar aralığı ideal mi sizce?? Aksiyonu orta sert gibi diyorlar ama sanırım Fransa için üretim mi bilemedim sadece Fransız sitelerinde yurt dışında satılıyor . 110 € gibi bir fiyat ilginçtir burada da yaklaşık o fiyat yani genelde shimano yurt dışı içi fiyatı yakın daiwa uçuk olurdu ama bu kamış öyle degil.. Değerli fikirlerinizi bekliyorum Teşekkurler

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. cogito74

cogito74 Aktif Üye

Sanırım gören bilen yok bu kamışı

4. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

5. cogito74

cogito74 Aktif Üye

Sizin linkteki kamış 250 benim gönderdiğim 280 şimdi hangisi tercih edilire kaldı iş. Çok yumuşaksa aksiyon vermekte hele istanbul Boğaz'ı zorlar mı kamışı?? Malum burada akıntıda var ve yumuşak kamışa aksiyon vereyim derken kamış evrilip kıvrılıyor. MH aksiyon olduğunu söylüyor satıcı ama bende internetten gördüm elime alıp bakamadım

6. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Benim incelediğimde verdiğim linktekinin 280 cm olanıydı. Mh aksiyon olduğunu sanmıyorum. Almadan önce yerinde görerek inceleyin.

7. zokacı

zokacı Aktif Üye

fladen totalflex 3 parça düşünürsen denenmiştir