Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Daiwa GRANDSURF 35 15PE &

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Acaba daiwa yi kaca aldın

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Mehmet abi sen spin yapmıyormusun gel sen spin yap ben sana sıfır bi biomaster vereyim üstünude nakit ver şu makinayi bana :)

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Mehmet abi sen spin yapmıyormusun gel sen spin yap ben sana sıfır bi biomaster vereyim üstünude nakit ver şu makinayi bana :)
yok ben spin yapmiyorum surf at çek işini çok seviyorum aslında bu sene düşünmüyor değilim spin işini ama spine fazla bütçe ayırmayi düşünmüyorum

F

flos rua

Misafir
teşekkür ederim Kaan shimano güzel makina ama daiwada kendine aşık ediyor resmen belki vitrine asabilirim :)
Abi makinelere bu kadar aşık olmamak gerek balığı unutup sürekli makineye yatırım yapıyoruz eminim eski balıkçılar bize ibretle bakıyordur

lufermania

Daimi Üye
Adı
Uğur
yok ben spin yapmiyorum surf at çek işini çok seviyorum aslında bu sene düşünmüyor değilim spin işini ama spine fazla bütçe ayırmayi düşünmüyorum
Biz bulaştık, sen bulaşma kurtar kendini :)
Spin işi çok tehlikeli, onu da bunu da hadi şu rengide çantada bulunsun derken bir dünya oldu. Spine verdiğim parayla çok ciddi bir surf takım yapardım. Bakalım kısmet bu sezon gorucez meyve mi verecek yoksa dal mı :D