Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satıldı Daiwa,ima,duo,maria,lucy craft,longin,fakie dog, sahteler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Hocam satılmış gerçi ama bu sasukelerin kırmızı kutu yada mavi kutu olması arasındaki fark nedir?

truncu kutulu sasukeler sinking (maketi atıp beklediğinizde dalar yani batan tip)dir yanlarında yazar zaten 120 f 120 s yada 140f/s gibi

birde siyah kutulu susuke ler vardır onar daha tombuldur keyifli forumlar.

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Hocam satılmış gerçi ama bu sasukelerin kırmızı kutu yada mavi kutu olması arasındaki fark nedir?

truncu kutulu sasukeler sinking (maketi atıp beklediğinizde dalar yani batan tip)dir yanlarında yazar zaten 120 f 120 s yada 140f/s gibi

birde siyah kutulu susuke ler vardır onar daha tombuldur keyifli forumlar.

pehlivan

Aktif Üye
Adı
mehmet pehlivanlar
Yekta çok sağol bilgilendirme için senden Rapor göremez olduk çıkmıyormusun balığa

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Yekta çok sağol bilgilendirme için senden Rapor göremez olduk çıkmıyormusun balığa

pek bu ara balığa çıkamıyorum balık zamanında da antalya da ve fethiye deydim.Açkçasıda pek randımanlı balık tutmadım bu sene işler yoğun ve karışık
yeni bir yapılanmaya gidiyoruz.rapor açıyorsun doğal olarak sorular geliyor cevaplamazsan ayıp oluyor tanımayanlar bak ne kadar havalı derler düşüncesiyle haklıısn bu sene rapor pek yok.
birkaç gün sonra yeni avlar yapma şansı bulucam balık olursa söz açayım bir rapor bu arada o bahsi geçen sinkinglerle akdenizde çok ciddi balıklar aldım hayırlı satışlar

pehlivan

Aktif Üye
Adı
mehmet pehlivanlar
tşk ederim Yekta Raporların ve avların bol olsun inşallah;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...