Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Daiwa magsealed

• Konbuyu başlatan BS Okuru
  • Başlangıç tarihi

arkadas

Daimi Üye
Adı
ibrahim
bir alman formunda bu yagin yenilenmesi karsiliginda daiwa in 10 € euro civari bir para talep ettigini okumustum
manyetik yag dedigimizin islevsel özelliginin miknasisinki gibi oldugunu düsünüyordum miknatis da metal yüzeyde yapisma kuvveti gösterirken plastik tas kum gibi maddlere karsi etkisizdir bu sebeple kiyidan toz kum partülleri kendine cekecegini düsünmüyorum sonucda tambir yag degil kisisel fikrim yanilabilirim

B

BS Okuru

Misafir
Cevaplarınız için teşekkürler bir sorum daha olcak acaba daiwa japonyada ucuzken neden türkiyede böyle pahalı

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Cevaplarınız için teşekkürler bir sorum daha olcak acaba daiwa japonyada ucuzken neden türkiyede böyle pahalı
remixon a sormak lazim niye bu kadar pahalı biz bile burda 1500 tl ye satılan ürünü 600-700 tl gibi bir fiyata japonyadan getirebiliyorsak kim bilir firma kaç tl ye getiriyordur bu balık malz işlerinde aslında deli kar marji var en çok kendi ürünlerini getirenler tabi pastanın en büyük dilimini alıyor

nebulam

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bunun tek çözümü burada fiyat farkı çok yüksekse buradan almamak. Çünkü biz aldıkça onlar fiyatı indirmiyecek hatta yükseltecek.

Bir çoğumuz 800 TL'lik bir ürüne 900-1000 TL ödemeye razıyız, ama adamlar nerdeyse 3 katı fiyat çekiyor. Ama adamların suçu yok, şuç alanda.

Yurt dışından alacaksın, tabiki kamış sıkıntılı yurt dışından almak.

B

BS Okuru

Misafir
Bende tam plattan kamış siparişi vermiştim daha ödeme linki gelmedi neden kamış almak sıkıntılı acaba?

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Bende tam plattan kamış siparişi vermiştim daha ödeme linki gelmedi neden kamış almak sıkıntılı acaba?
kırılma ihtimali VAR ems ile geldiği için sigortalı oluyor bu şekilde para iadesi yapılıyor bende aldım kamış çokta güzel paketlenmemış ben ptt de dağıtımda nasıl kırılmadığına şaşırdım :D

B

BS Okuru

Misafir
Benim alacağım kamış boyu 2.08 cm boydan bir sıkıntı olmaz sanırım ama paketleme işi kafamı karıştırdı.. Pvc boru içinde gönderiyorlar sanıyordum demekki bazen özen göstermiyorlar..