Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

daiwa megaforce 1000 a yardım( kullanım alanı)Acil

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında i_gulistan tarafından paylaşıldı.

1. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Selam aleyküm arkadaşlar kıyıdan veya tekneden at çek spin avı için kullanabileceğim genelede levrek ve turna avında kullanılacak ipli kullanıma uygun drag gücüne uygun küçük yormayan bir makine arıyordum fiyat olarak bütçem 100-150 tl max civarında bir makine bu konu başlıklı makine işimi görür mü?
    zaten bilindiği üzere artık eskisi gibi 5 kilo üzeri ne levrek ne turna pek çıkmıyor bu kiloya kadar olan balıklarda işimi görür mü gerçi 5 kilo vursa alsakta makine iş görmese :)
    Yani normal 1-2 kiloluk max 5 kiloluk spin avlarında kullanılabilinir mi?
    Makine olarak Daiwa istiyorum bütçem kısıtlı nekadar uygun o kadar iyi birde geniş kullanım alanı olması tercihim sanki 1000 lik biraz küçük ama iş görürse küçük bir canavar işimi göreceğine inanıyorum

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hkn17

hkn17 Aktif Üye

1000'lik yerine 2500 3000 serisi tercih ederseniz daha iyi olacaktır :)

4. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Haklısıniz aslında sadece uygun bir temiz makine buldum ilk makinem olacak spin avi için o yüzden sordum is görecegini bilsem :) alcam araştırdıgim kadarıyla minimum 2000 lik iş görür de 1000 lik drag i filan ayni 14 likm 220 mt ip alıyor diye düşündüm is görür gibi ama tecrübem olmadığından karar veremedim teşekkür ederim

5. coner

coner Daimi Üye

Biraz daha araştırmanı ve sitemizde araştırma yapmanızı öneririm.
    Kağıt üstünde güzel ama avda problem yaşan reklamlardan uzak durun.