Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

DAİWA MEGAFORCE TELE BOAT KAMIŞ

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında KEFALKIRAN tarafından paylaşıldı.

1. KEFALKIRAN

KEFALKIRAN Üye

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. night fisher

night fisher Aktif Üye

210 cmlik kamışa 84 cm kapalı boy çok fazla. tekne için 150 cm max.,parçalı, ucu dolgulu bir kamış bakın derim.o kamışı tanıtan arkadaş sırtı avı hakkında herhangibir bilgiye sahip değil herhalde:)
    Sırtıda kamış kullanacaksanız,jig tipi bi kamış almalısınız.

4. KEFALKIRAN

KEFALKIRAN Üye

anladım, teşekkürler. peki tekneden hem sırtı da hem de yemlide kullanıp memnun olduğunuz kamış tavsiyeleri varsa incelemek isterim.

5. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

Bence çok güzel bir kamış. Jige uygun, sırtı da çekilir, hassasiyet istersen misinayı saldıktan sonra parmaklarınla tut. Ayrıca dolgu kamıştan daha hassas olabilir.
    Yalnız bunları kullandığım için yazmadım, özelliklerini görüp yazıyorum. Yanılabilirim. Fakat tekne için 2 kamışım olmasa alırdım.

6. zokacı

zokacı Aktif Üye

tekneden çapari yada yemli mercan gibi yemli balık tutacaksan iyi sırtı yada jig amaçlı kullanacaksan dolgu iki parça veye tek parça kullansan iyi olur bence

7. KEFALKIRAN

KEFALKIRAN Üye

yorum için teşekkürler. yalnız yorumları okuyunca kafam karışıyor. şöyle sorsam hem yemli hem de sırtı için kullanılabilecek bir kamış öneriniz var mı? yani marka ve model olarak..