Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

DAIWA PROCARGO SS 4500 ENTOU

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında exxper tarafından paylaşıldı.

1. exxper

exxper Daimi Üye

unnamed.jpg

Bu makinayi kullanan arkadaslar var mi tavsiye edermisiniz

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. aukesen

aukesen Üye

Neyde kullanacaksınız bilmiyorum ama Castizm satılıp bu makine alınmaz. Castizm den farkı misina kapasitesi fazla devri fazla ve utd drag var.

4. exxper

exxper Daimi Üye

Bende oyle dusundun bu daiwa 25 serilerinin kasalari ayni sadece misina kapasiteleri farkli Turkiye fiyatinin 1,400 tl olunca sasirdim acaba daha iyi midir diye dusundum bide size verdigim castizm 4.1.1 sevirli sarimi guzel merak ettigim 4,7,1 devirli oldugu icin bir turda 94 cm sarimi var acaba kasar mi diye dusundum palamut icin bitane yuksek devirli makina almayi dusunuyorum buyuk ihtimal ryobi ap power alirim

5. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Boğazda kasması yüksek ihtimaldir.
    Palamutta jig makinalari ile de guzel zevk alabilirsiniz sw-pg 6000 ve 8000 kalibrelik shimano stalla, twin, biomaster bunlardan biriyle, hatta daha fazla balik bile tutabilirsiniz.

Son düzenleme: 7 Temmuz 2015
  6. exxper

exxper Daimi Üye

bende öyle düşünüyorum 4.7.1 kasar diye, ryobi appower işimi fazlasıyla görür palamut için diğer kuzuları fazla yormamak lazım :D

7. aukesen

aukesen Üye

Ben 4.1 devirden yüksek surf veya muadili makine almama kararı aldım. İstisna aero technium mgs. 140 gr kurşunu castizm yok gibi cekerden 4.7 devir surf makinem hissettiriyor.

8. mizan

mizan Aktif Üye

Ama ryobi ap power makinenin devride 5.0.1 ryobiden daha rahat saracağı kesin bence ama 4.1.1 devirden tabiki daha iyi sarmayabilir ama sarım mesafeside bu devre göre kayda değer.