Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

DAİWA SEA BASS HUNTER X90 96M VE 100 MH Spin kamışı kullanan varmı

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında mizan tarafından paylaşıldı.

1. mizan

mizan Aktif Üye

Öncelikle herkeze merhaba. Spin tarzı avcılığa bu sene merak sarmamdan dolayı kendime birazdaha atar aralığı geniş bir spin kamış almaya karar verdim. Bu daiwa modeli ilgimi çekti ama ne yerli nede yabancı sitelerde kamış ile ilgili detaylı bilgi veya video bulamadım. Siz ustalarım ve hobidaşlardan bu kamışla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olmalarını rica ederim. Alternatif farklı model tavsiyelerinizide bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Daiwa Jig Caster 2.90 10-60 atarlı bir model var o na bak istersen kullanan herkes çok memnun...

4. mizan

mizan Aktif Üye

Evet daiwa jig caster kamışı duydum ama bu kamışında atar aralığı baya iyi ve fiyat olarak birazdaha makül ama internette detaylı bilgisi yok. Mesela halkaları ve makine yatağı fujimi aksiyonu performansı nasıl bi bilgi olsa en azından kesin kararı ona göre verebilirim.

5. mizan

mizan Aktif Üye

Bu kamışla sert atışlar 50 gr. jig sahteler atıldığında performansı nasıl acemilik işte spinle genelde avlanan biri değilim ama almışkende ne çok basit nede çok pahalı bir kamış almak istemiyorum. Bu kamışta ilgimi çekti ama kamışla ilgili bi bilgimde yok.

6. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

mizan bunu beğendi.
  7. mizan

mizan Aktif Üye

İsminiz yanlış bakmadıysam uluç galiba telefondan bir türlü alışamadım öncelikle yardım ve yorumlarınız için teşekkür ederim. Jig caster gerçektende güzel bir kamış. İnternetten iki kamışın fiyatlarına bakınca sea bass hunter kamışın fiyatının bu kamıştan biraz daha yüksek olduğunu gördüm. Ama jig caster kamışın özellikleri belli. Bu seabas hunter kamış hala benim için merak konusu bakalım kullanan bi hobidaş yorum yapacakmı.

8. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Valla ben Yamaga cıyım o yüzden uzun zamandır incelemiyorum diğer markaların ürünlerini... lakin "daiwa" ismi bile güzel ve eminim ki iyi bir kamıştır.

9. mizan

mizan Aktif Üye

Galiba ben bu seabass modelin 100 mh olanını deniycem