Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Daiwa spigola

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında marasliozkan tarafından paylaşıldı.

1. marasliozkan

marasliozkan Aktif Üye

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Temmuz 2011
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Discovery_TR

Discovery_TR Üye

Daiwa kamışı bilmiyorum. Markadan dolayı muhtemelen kaliteli bir kamıştır.

Ama yeni aldığım Okuma Salina Teleskopik Surf kamışını bir incelemenizi tavsiye ederim. 100-200gr atarlı 3.90mt olanını aldım. Tüy gibi bir kamış. Eline alan hayran kalıyor. Okuma Trio 40 makine taktım. Müthiş bir takım oldu.

4. SUNAY GÜNGÖR

SUNAY GÜNGÖR Aktif Üye

Özkan merhaba, kamışı daha önce görüp inceledin mi bilmiyorum,verdiğin bu site sadece internet üzerinden satış yapıyor. Bence bir kamış alacaksan yakından görüp incelemen daha iyi olacaktır, eline aldığında sana nasıl bir his verecek. Daiwa'nın kalitesi belli, kamışın özelliklerinde yazdığına göre fena değil, kendi sınıfının en hafiflerinden ama dediğim gibi eline alıp incelemeni tavsiye ederim, çünkü herkesin zevki tercihi farklı, kamışın belki sapı kamışın boyuna göre sana uzun gelebilir, belki halkaları(halka çapı, dizaynı) hoşuna gitmez, vb. Ben de daha önce internetten ve bu siteden birçok çeşit malzeme aldım ama birçoğunu daha önce görmediğim için sonradan biraz hayal kırıklığına uğradım, yakından görüp inceleme şansım olsaydı kesinlikle almazdım dediğim çok oldu.

5. marasliozkan

marasliozkan Aktif Üye

Elimde Okuma compressa 4,20 tele ve Salina 4,20 parcali kamislar var zaten ama bu kamislarla 50 grami istediğim mesafelere atamıyorum, bu yüzden daha düşük atarli bir kamıs bakıyorum. İlginiz icin teşekkür ederim

6. marasliozkan

marasliozkan Aktif Üye

Kesinlikle internetten sipariş etmem suan kamıs hakkında bilgi ediniyorum, amacima uygunmu degilmi onu arastiriyorum tabikide görerek inceleyerek alacağım.

7. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Kamış bende mevcuttur Özkancım. Siteden Adnan abiden almıştım ben de uygun fiyata.. Adından da anlaşılacağı gibi özellikle yemli levrek olmak üzere hassas uç yapısıyla yemli avlar için biçilmiş kaftandır. Ayrıca hafif ve ele oturacak kadar ince yapısıyla ben gayet memnunum. Hafif kurşunlu çaparide de kullandım insanı kesinlikle yormuyor ve zevkli bir av sunuyor. Eline alıp incelemeni şiddetle öneriyorum..

8. marasliozkan

marasliozkan Aktif Üye

Araştırmaya gerek kalmadı :D teşekkürler abi makina ne öneriyorsun bu kamışa

9. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

uygundur :) bir de daiwa windcast alırsanız güzel bir daiwa takımınız olur.

10. scofield

scofield Aktif Üye

Daiwa megaforce th aynı sitede 3.90 95tl. olanını kullanıyorum tek kelimeyle muhteşem çapari için ayrıca beklemeli avlardada lüfer için pek değil ama çinekop vs. için bizzat denenmiş ve tam not almıştır kesinlikle bir bakın derim.