Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dalaman JİGGİNG 15 (6 Kasım 2010)

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında zekaikoc tarafından paylaşıldı.

1. zekaikoc

zekaikoc Üye

Ekim ayının sakin denizini kasım ayının bu ilk haftasında da sakin bulunca dayanamayıp tekrar denize açıldım.denizde bir gariplik vardı balık olduğunu ,aldığım meralarda sonarda hiç bir hayat emaresi görünmüyordu bende her taş gördüğüm merada bütün jigleri deniyor yukarı hamlelerde ha şimdi ,ha şimdi ,ha şimdi demeyi sürdürürken otuz metre açığımdan geçen yunus sürülerini görünce ;şimdilerin sonunun neden gelmediğini anladım .yunuslar operasyonu tamamlamışlar, sakince gidiyorlardı.onlardan epeyce uzağa gittim .iyiki gitmişim. önce küçük kuzu, sonra lagos ve en son hamlemdede bu 7 kglık kuzuyu yakalamayı başarmıştım, bu sefer şapkamı kaptırmamıştım.botda bir resim çekebildim pil zayıftı.darısı sizin başınıza:):):)[​IMG][/URL][/IMG]ikinci resimde zayıflığının kanıtı.[​IMG][/URL][/IMG]

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. BALIKÇIHOROZ

BALIKÇIHOROZ Üye

Tebrikler sevgili Zekai abi,gene güzel balıklar almışsın şansın daim olsun.

4. enis59

enis59 Daimi Üye

tebrikler harika balıklar

5. TROFER

TROFER Aktif Üye

zekai abi sen sevdin vallahi bu jigging olayını,ortdaki kuzu mükemmel ötesi

6. TROFER

TROFER Aktif Üye

zekai abi ne tarz takımlar kullanıyorsun bizimle paylaşabilirmisin rica etsem kamış marka misina jig kaç metre vs..

7. Çağatay Yılmaz

Çağatay Yılmaz Aktif Üye

Zekai bey, balıklar harika. Avlarınız hep bereketli geçsin.

8. müthişaman

müthişaman Daimi Üye

Zekai abi,tebrik ediyorum.

9. ozi

ozi Aktif Üye

Maaşallah. Süper balıklar. RAsgele.

10. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler
    Çok başarılı bir av olmuş yine.

11. zekaikoc

zekaikoc Üye

(dalaman jigging 5) e kadar okuma cedros 1155 ile avlandım iki kere dişli sıyırdı garantili olduğu için artık gözümde tutmadığı için okumanın raw 1155 ile değiştirdim bütün bu avlarımı bu makineye sarabildiğim american braid line 220m0.30luk ve çeşitli jigleri deneyerek alıyorum bir günde bütün balıkların atladığı jig başka günler hiç işe yaramıyor.20 jigden aşağı gidersem içim rahat etmiyor çünkü en az dörtde biri denizin dipinde yerlerini alıyor.bu pahalı bir spor ve av benim gidiş nedenim farklı;sık sık gidiyorum çünkü ben iki sene önce omuzlarımdaki eklem yerlerimde hem çok ağrı hemde bitişme olduğundan kollarımı kaldıramıyor,kulaklarıma götüremiyor,gömleğimi pantolunun içine sokamıyordum onun için aylarca fizik tedaviye gittim.düzelmedi taki 2000 yılından beri takip ettiğim bu sporun bana iyi geleceğini tahmin ederek bu işe güç bela başladım şimdi hiçbir şeyim kalmadı kalmadığıda yakalanlardan belli oluyordur sanırım.