Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

dalgalarla paşa geldi paşa

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında BALIKCI 1 tarafından paylaşıldı.

1. BALIKCI 1

BALIKCI 1 Üye

Saat 3 gecelemek için yeni yeni planlar yapıyorum hava poyraz hemde sert ee yağışta eli kulağında içim güm güm atıyor akşama nasıl kaçarım evden diye ni hayet saati 5 yaptım ve eve bir hışımla girerek arkadaşlar la sözleşmiştim nasılda unuttum adamlar beni bekliyor diyerek takımları almam la arbaya atlamam bir oldu.
    Meraya vardım ettim derken saat 18:30 oldu bile, denizi anlatamam bile sanki dağı taşı yiyor bir ara içime bir ürperti gelmedi değil hani ''ulan şu taşlardan ayağım kaysa ne olur'' diye neyse hemen at çek yapabileceğim yer aradım ve ufak bir eriştelik ve taşlık yer buldum acaba takılırmı derken birde baktım benim sahte havada uçuyor denize el sallıyor veeee gözden kayboldu.
    Çek boş,at çek boş, at çek boş boş boş artık kendi kendime olum bu havadan balık bile kaçmış diyorum içimden.geceyi nası geçirecem diye düşünürken sahte gelmiyo asıl yok asıl yok eyvahhhhh nağraları kopuyor içimde heleki kurtardım cengaveri kolay değil çok kahrımı çekti munzur:))
    Saat 21:00 bir daha atayım gideyim artık son umut salladım gönülsüzce çok hızlı bir şekilde çekiyorum zaten fırtınadan 20 m anca uçuyor garip aman allahım olta bir an elimden fırlayacak sandım böyle bir asılmayı levrekten başka yapan olmazdı kalbim suyun üzerinde atıyor sanki hiç bir şey göremiyorum karanlıktan sanırım 2 yada 3 metre önümde bir şapırtı duydum ve işte paşam teşrif etmişti kalamayı saldım iyice kamış dizlerimin arasında paçaları sıvıyorum.
    Düşünün artık ne haldeyim baktım olmayacak daldım elbiseyle suyun içine başladım tekrar asılmaya ve nasıl yaptım bilmiyorum ama bir hamlede attım dışarı 2 3 kg luk bir paşa gözlerim feri açıldı birden. Paşayı da aldım ya gece ye cesaretim kalmadı
    Islak ıslak eve kendimi zor attım yarına kızım için doğum günü hediyesi oldu paşa hazretleri artık darısı sizin başınıza arkadaşlar hepinize iyi geceler (bu arada tulum çizme şart oldu artık :harika:)

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. helaldılı

helaldılı Aktif Üye

Tebrikler güzel bir av olmuş ve doğum günü için muhteşem hediye almışsınız deniz anadan ,devamını dilerim.

4. scofield

scofield Aktif Üye

Tebrikler. Paşalar gibi bir hediye olmuş kızınıza. Mutlu yıllara.

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Uğur,
    Güzel bir av olmuş, görünüşe göre ıslanmana da değmiş.
    Kızının doğum gününü de kutlarım.

Levrek avcısı için tulum çizmesi olmazsa olmazlardandır.
    Bu konuda geç kaldığın çok açık.. :)

Her zaman rastgelsin

6. Orhan Küçükbiçmen

Orhan Küçükbiçmen Daimi Üye

Balık avlamak hele böyle bir balık... insanı böyle mutlu ediyor, ne kadar güzel.:):):) Tebrikler....:harika::harika::harika:

7. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Tebrikler işte budur levrek avı sevdası...bazan bende hanıma sabah çıkarken ''ALA LEVREK BENİ ÇAĞIRIYOR'' :) diyerek kaçıyorum evden..ayrıca kızınızın doğum günüde kutlu olsun....rastgelsin ustam...

8. nuri deniz

nuri deniz Aktif Üye

Balıkçı1;
    Rapor ve resimlerin için çok teşekkür ederim...

9. m1976k

m1976k Aktif Üye

Tebrikler vuslata kavuşmuşsun daha nicelerine ....

10. BALIKCI 1

BALIKCI 1 Üye

agartan abi kesinlikle geç kaldığım doğru en kısa zamanda inş.alcam önceleri alıyordum 400 600 gr lık levrekler ama bu kadar dalgalı merada hiç avlanmayınca tecrübe edemedim

11. öncü

öncü Aktif Üye

Tebrikler harika bir levrek almışsınız kızınızında doğum gününü kutlarım güzel bir hediye olmuş ıslandığınızada değmiş en azında afiyet olsun:)