Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

DAM Spin yelek arıyorum

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında maximus14 tarafından paylaşıldı.

1. maximus14

maximus14 Yeni Üye

Merhaba

DAM HYDRO-TECH FLY YELEK - L yada M model yeşil renk spin yeleği arıyorum.eski bir model olduğundan internette stokta bulamadım.herhangi bir mağazada,yerde gören arkadaş varsa yardımcı olabilirmi.

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. eylmz

eylmz Daimi Üye

http://www.avdeposu.com.tr/?urun-25814-vf102-balikci-yelegi-xl ben bunu kullanıyorum gayet guzel yaz kıs kullanışlı bedeni ise büyük ama yanlardan daraltmak mümkün bir kac dikiş ile cok kullanışlı tavsiye ederim zamanında indirim ile cok uygun fiyata almıştım

4. maximus14

maximus14 Yeni Üye

Teşekkürler bu modeli biliyorum ama giyince rahat gelmedi bana.diğer model bir arkadaşımda var çok hoşuma gitti nirde bütün spin malzemelerim DAM :)

5. eylmz

eylmz Daimi Üye

Dam tatlısuda uzman bir marka bir cok ürünü tatlısuda kullanılan kasıklar makineler yardımcı malzemeler konusunda da cok basarili en iyi marka içinize sinen markadir önemli olan üründen memnun kalmak umarım en kısa surede ürüne ulaşırsın

6. around deep

around deep Aktif Üye

Erhan yelek cok spor duruyor hosuma gitti :)

Bende sirt kismi komple acik bedeni ayarli rahat ve kullanisli cin mali bir daiwa yelek var on numara isimi goruyor. Yeleklerdeki tek takintim Fly tarzi icin emekli isi yelek yapmalari. Fotor sapka falan giyinesim geliyor onlari gorunce :)

Sayet yelegi Turkiye'de bulamazsaniz Ebay'i takip edebilirsiniz. Satici ile anlasip uygun bir kargo yolu kullanarak urunu hesapli elde edebilirsiniz.

7. eylmz

eylmz Daimi Üye

Aynen dostum bende emekli amca yeleklerine hasta oluyorum pazarı yas olarak bolumlendirmeleri lazım kesinlikle
    Bu yeleginde arkası acik ayrıca arkada daha büyük cepler var normal Avdada rahatlıkla kullanabilirsin ve cok hafif olması avantaj bu da hem yaz hemde kısın kullanımı kolaylaştırıyor umarım arkadas istegi ürüne ulaşır her amatör balıkçıda olması gerekir büyük avantaj sağlıyor
    Bunlarada bak istersen

http://www.avdeposu.com.tr/?urun-20878-shimano-fly-balikci-yelegi-xxl-beden
    http://www.avdeposu.com.tr/?urun-20878-shimano-fly-balikci-yelegi-xxl-beden

8. maximus14

maximus14 Yeni Üye

Herkese yorumları için tşkler girmediğim site kalmadı yurtdışındada ebay vs. bulamadım.