Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

DAM Yetkili Servis

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında eylmz tarafından paylaşıldı.

1. eylmz

eylmz Daimi Üye

Selam sevgili balık dostları
    Geçen günlerde bir arkadaşım D.A.M 1131 360 Steelpower Surf Makinesini aldı.
    Aldığı gün kalama ayarı bozuk çıktı fakat arkadaşım fişini atmiş....
    Bizim ülkemizde fişi atmak 9 kusurlu hareketten biri
    Araştırdım fakat bir türlü DAM ın servisine ulaşamadım
    Yardımcı olurmusunuz....

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. muratbozk

muratbozk Aktif Üye

4. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Ben kendi makinamı elimle c.tesi bıraktım. Ertesi hafta Çarşamba aradığımda unutmuşlardı bakımı yapıp ertesi gün kargoların dediler bende cuma günü aradım ne oldu diye sordum unutmuşlar yarın gönderecem dediler. Sonuçta 2 hafta sonra makina geldi bakım da yapılmamıştı. Hatta kutusu ile bırakmıştım kutunun açıldığını bile sanmıyorum.
    Boş şans dilerim.

Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. muratbozk

muratbozk Aktif Üye

Bana yazmışsın :) Ben sadece arkadaşa yardımcı olmak istedim neresi diye sormuş, nasıl bir teknik destekleri var bilemem tabii, ama söylemleriniz doğrultusunda sorun olduğunu görüyorum, yinede bilgi için teşekkrüler.
    Bu arada geçmiş olsun.

6. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Kusura bakmayın. Biraz yorgunum birde oğlanla oynarken algı karmaşası yaşadım sanırım.
    Ama servisi hiç beğenmedim. Bana göre zaman kaybı. Bundan sonrada servise bir şey göndermem.

muratbozk bunu beğendi.
  7. ahmetozdemir16

ahmetozdemir16 Aktif Üye

ben de kalama kapağı için 2 ay beklemiştim.firar balıkçılıkta böyle bir sıkıntı vardı.bizim balıkçılık firmalarının kurumsallaşma sorununu bir an önce çözmeleri lazım.bu olana kadar biz kendi makinalarımızı ve parçalarını yurt dışından almaya kendi makinalarımızı tamir etmeye devam edeceğiz.

8. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Firar bir kaç sene önce çok popüler bir firmaydı ama zamana ayak uyduramadılar sanki.. :(

9. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Bir kaç hafta önde dam steel power isimli bir konu açmıştım.İzmiiten o makineyi aldım ve ilk avımda misina kaçırıp sardığını gördüm.İnternettede araştırdım herkes aynı şeyden şikayetçiydi.Aldığım ismi lazım olmayan ve benim gözümde paracı müslümanlardan olan adama götürdüm zaten ilk cümle allahın izniyle yaparız olmuştu.2 hafta geçti makineden ses yok git gel bende damın tr dis firar balıkçılık olduğunu öğrendim ve aradım oradakilere durumu anlattım çalıştıkları insanlarıda anlattım.Onlarda pek alakadar olmadı neden derseniz türkiyede malı sattıysa gerisi umrunda olmaz kimsenin.Her neyse makine oldu diye aramdım dedim kim ne yaptı firar balıktan özel ekip gelip yaptı dendi orda olay bitti.Dam steel power ı 4-5 defa kırasım gelmişti engel olmuşlardı ama o isteğimi yerine getirdim ve kalan parçalarıda bionche nikli üyeye kargo yapıcam en kısa zamanda:)Alman markası olup böyle olması düşündürücü.Artık Dam bitik bir marka bnim için.

10. İsottevfik

İsottevfik Aktif Üye

Alman markası mı ? :confused::confused:

Fason olarak Çin' de yapılıyor olmasın ?

11. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

D.A.M benim içinde bitti birdaha almam. Elimdeki yedek olarak duruyor. Yedekten öteyede geçmez.