Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

DAM Yetkili Servis

eylmz

Daimi Üye
Selam sevgili balık dostları
Geçen günlerde bir arkadaşım D.A.M 1131 360 Steelpower Surf Makinesini aldı.
Aldığı gün kalama ayarı bozuk çıktı fakat arkadaşım fişini atmiş....
Bizim ülkemizde fişi atmak 9 kusurlu hareketten biri
Araştırdım fakat bir türlü DAM ın servisine ulaşamadım
Yardımcı olurmusunuz....

HastaRuH

Daimi Üye
Adı
ERKAN

Ben kendi makinamı elimle c.tesi bıraktım. Ertesi hafta Çarşamba aradığımda unutmuşlardı bakımı yapıp ertesi gün kargoların dediler bende cuma günü aradım ne oldu diye sordum unutmuşlar yarın gönderecem dediler. Sonuçta 2 hafta sonra makina geldi bakım da yapılmamıştı. Hatta kutusu ile bırakmıştım kutunun açıldığını bile sanmıyorum.
Boş şans dilerim.

Tapatalk aracılığı ile gönderildi

muratbozk

Daimi Üye
Adı
murat bozkurt
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben kendi makinamı elimle c.tesi bıraktım. Ertesi hafta Çarşamba aradığımda unutmuşlardı bakımı yapıp ertesi gün kargoların dediler bende cuma günü aradım ne oldu diye sordum unutmuşlar yarın gönderecem dediler. Sonuçta 2 hafta sonra makina geldi bakım da yapılmamıştı. Hatta kutusu ile bırakmıştım kutunun açıldığını bile sanmıyorum.
Boş şans dilerim.

Bana yazmışsın :) Ben sadece arkadaşa yardımcı olmak istedim neresi diye sormuş, nasıl bir teknik destekleri var bilemem tabii, ama söylemleriniz doğrultusunda sorun olduğunu görüyorum, yinede bilgi için teşekkrüler.
Bu arada geçmiş olsun.

HastaRuH

Daimi Üye
Adı
ERKAN
Bana yazmışsın :) Ben sadece arkadaşa yardımcı olmak istedim neresi diye sormuş, nasıl bir teknik destekleri var bilemem tabii, ama söylemleriniz doğrultusunda sorun olduğunu görüyorum, yinede bilgi için teşekkrüler.

Bu arada geçmiş olsun.

Kusura bakmayın. Biraz yorgunum birde oğlanla oynarken algı karmaşası yaşadım sanırım.
Ama servisi hiç beğenmedim. Bana göre zaman kaybı. Bundan sonrada servise bir şey göndermem.

ahmetozdemir16

Aktif Üye
Adı
Ahmet Özdemir
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Boş şans dilerim.

ben de kalama kapağı için 2 ay beklemiştim.firar balıkçılıkta böyle bir sıkıntı vardı.bizim balıkçılık firmalarının kurumsallaşma sorununu bir an önce çözmeleri lazım.bu olana kadar biz kendi makinalarımızı ve parçalarını yurt dışından almaya kendi makinalarımızı tamir etmeye devam edeceğiz.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Firar bir kaç sene önce çok popüler bir firmaydı ama zamana ayak uyduramadılar sanki.. :(

Coşkun meray

Daimi Üye
Adı
Coşkun Meray
Bir kaç hafta önde dam steel power isimli bir konu açmıştım.İzmiiten o makineyi aldım ve ilk avımda misina kaçırıp sardığını gördüm.İnternettede araştırdım herkes aynı şeyden şikayetçiydi.Aldığım ismi lazım olmayan ve benim gözümde paracı müslümanlardan olan adama götürdüm zaten ilk cümle allahın izniyle yaparız olmuştu.2 hafta geçti makineden ses yok git gel bende damın tr dis firar balıkçılık olduğunu öğrendim ve aradım oradakilere durumu anlattım çalıştıkları insanlarıda anlattım.Onlarda pek alakadar olmadı neden derseniz türkiyede malı sattıysa gerisi umrunda olmaz kimsenin.Her neyse makine oldu diye aramdım dedim kim ne yaptı firar balıktan özel ekip gelip yaptı dendi orda olay bitti.Dam steel power ı 4-5 defa kırasım gelmişti engel olmuşlardı ama o isteğimi yerine getirdim ve kalan parçalarıda bionche nikli üyeye kargo yapıcam en kısa zamanda:)Alman markası olup böyle olması düşündürücü.Artık Dam bitik bir marka bnim için.

İsottevfik

Daimi Üye
Adı
İsot Tevfik SARI
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bir kaç hafta önde dam steel power isimli bir konu açmıştım.İzmiiten o makineyi aldım ve ilk avımda misina kaçırıp sardığını gördüm.İnternettede araştırdım herkes aynı şeyden şikayetçiydi.Aldığım ismi lazım olmayan ve benim gözümde paracı müslümanlardan olan adama götürdüm zaten ilk cümle allahın izniyle yaparız olmuştu.2 hafta geçti makineden ses yok git gel bende damın tr dis firar balıkçılık olduğunu öğrendim ve aradım oradakilere durumu anlattım çalıştıkları insanlarıda anlattım.Onlarda pek alakadar olmadı neden derseniz türkiyede malı sattıysa gerisi umrunda olmaz kimsenin.Her neyse makine oldu diye aramdım dedim kim ne yaptı firar balıktan özel ekip gelip yaptı dendi orda olay bitti.Dam steel power ı 4-5 defa kırasım gelmişti engel olmuşlardı ama o isteğimi yerine getirdim ve kalan parçalarıda bionche nikli üyeye kargo yapıcam en kısa zamanda:)Alman markası olup böyle olması düşündürücü.Artık Dam bitik bir marka bnim için.

Alman markası mı ? :confused::confused:

Fason olarak Çin' de yapılıyor olmasın ?

HastaRuH

Daimi Üye
Adı
ERKAN
D.A.M benim içinde bitti birdaha almam. Elimdeki yedek olarak duruyor. Yedekten öteyede geçmez.