Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Decathlon Forum İstanbul Mağazası balıkçılık reyonu için

Konu, 'İş Arayanlar veya Eleman Arayan Firmalar' kısmında murat karahan tarafından paylaşıldı.

1. murat karahan

murat karahan Aktif Üye

20-28 yaşları arasında, balıkçılık konusunda bilgili, üniversite mezunu, askerlik görevini tamamlamış, mümkünse mağazacılık deneyimi olan bir kişi Decathlon'un Bayrampaşa'daki Forum İstanbul Mağazası'nda işe alınacaktır.
    Başvuru: can.kirkbudak@decathlon.com

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. caberia

caberia Aktif Üye

Bu ilani gordugum iyi oldu elemandan once reyonlarindaki eksikliklerini de gidermeyi ihmal etmesinler onceden acaba o rapala kaldimi yeni urunler geldimi diye bakarken nerdeyse 1 seneden beri dogru duzgun malzeme goremiyorum onceden sazan kamisi makinasi cadiri tatlisu takimlari deniz icin rapalalar klipsler cok zayif kaldilar artik yetkili biri okursa sevinirim ordada dile getirdim zaten decathlondaki calisanlara burdanda yazmak istedim sevgiler

4. Egeli34

Egeli34 Yeni Üye

forum istanbul mağzaasının müdürünün balıkçı olduğunu duymuştum ama mağzada balıkçılıkla bilgili kimse yok maalesef balıkçılık reyonunda dolaşanlar kendi kendine alışveriş yapıyorlar :)
    raglou konusunda ve surf casting konusunda güzel ve değişik ürünler görmek hoş

umarım boğaza uygun daha çok ürün görebiliriz. özellikle surf makineler ve sahte balık konusunda oldukça gerideler.

5. kIRIK OLTA

kIRIK OLTA Aktif Üye

Bir de reyonda hiç bir ürünün kendi yerinde olmaması ve de fiyatlarının ne olduğunu kesinlikle anlayamamak da ayrı bir sorundu. Bu reyon muhtemelen en ilgisiz kalmış reyon. Ama bu habere sevindim, toparlanacak muhtemelen \m/ : )

6. ambrosia

ambrosia Aktif Üye

Decatlon keşke bir de "Kurumsal Müşteri" birimi kursa...en azından onca yol kat edilip reyonda olmayan ürünler için boşa zaman kaybetmemek adına telefon ile destek hattı verilse...

7. ottoman

ottoman Aktif Üye

özellikle balık avcılığı konusunda üst düzey ürünler henüz yok standlar gelişigüzel dizilmiş bu konularda bilgili kalifiye elemana ihtiyaç var gibi daha çook yolları var