Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Deneme amaçlı satın aldığım imitasyon sahteler

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında karacicek tarafından paylaşıldı.

1. karacicek

karacicek Aktif Üye

Merhaba arkadaşlar ,
    Bundan yaklaşık 30 gün kadar önce merakıma yenik düşerek , aliexpres.com dan 10 adet kadar sahte balık siparişi vermiştim. Aslında 2 - 3 ad. sipariş edecektim. Baktım ki 20.$ üzeri indirim veriyor , ben de bir kaç tane fazla sahtenin zararı olmaz diye düşündüm.

Daha önce de imitasyon ürün siparişlerim olmuştu. Ancak bu sefer gelenler kalite ve renk açısından bayağı bir hoşuma gitti. Bu yüzden sizler ile paylaşmak istedim.

Bu Çinliler , baya baya Daiwaları taklit etmişler.

Bu konuyu açmadan , sahteleri yüzdürüp , aksiyonları hakkında da bir şeyler yazmak isterdim , ama neyazık ki kısmet olmadı.

Toplam 9 ad. sahteyi 28.$ civarı bir ücrete satın aldım.

Aslında siteyi incelediğimde , bu ürünleri Türkiye'den bir çok kişi sipariş etmiş. Hatta , bir defadan fazla sipariş eden de var. Sitede , satın alma sonrası yapılan yorumlar yeterli değil tabi.

Bu arada , ürün kutularının üzerinde , made in Japan yazması biraz şaşırttı beni...
    Gerçekten Japon mudur....? Bu konuda emin değilim ama , Nihayetinde öyle yazıyor.

1.jpg 2.jpg 3.jpg

Bu Pembiş kafa , 12.cm 18.gr ağırlığında

4.jpg

Bu ürün 128.cm yaklaşık 14,8.gr ağırlığnda.

5.jpg

Bu sahte 14.cm uzunluğunda 18. gr ağırlığında

6.jpg

Bu beyaz sahte bana Daiwa'nın Bone'sini anımsattı sanki :) 14.cm uzunluğunda 18. gr ağırlığında.

7.jpg

Bu Ufaklıklar ise , 8.cm uzunluğunda , 20.gr ağırlığında

8.jpg

Yukarıdaki sahte , 14.cm uzunluğunda 18. gr ağırlığında

Alttaki sahte , başka bir arkadaşım tarafından sipariş edilmişti. Ben ondan almıştım. Kendisi bana gündüz kullan demişti. Bir iki defa yüzdürdüm bu sahteyi , genel olarak yüzüşü güzel.

9.jpg

Bu Ufaklıklar da serinin devamı , 8.cm uzunluğunda , 20.gr ağırlığında

SUNAY GÜNGÖR, coner ve GOKHAN AKSOY bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. eylmz

eylmz Daimi Üye

Gerçekten hos gonuyorlar
    Bir kaç kisi cin mali sahteler ile gayet guzel levrekler aldığını şöylemisti
    Bir arkadaşda birlikte gittiğimiz avda cin mali beyaz sahte ile levrek almıştı biz öyle kala kalmıştık
    Merada Balık varsa affetmez

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

karacicek bunu beğendi.
  4. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Kardeş çok iyi bende [​IMG][​IMG] bu duo taklitlerinden almak istedim yuzusu nasıl merak ediyorum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mrt55, coner ve karacicek bunu beğendi.
  5. coner

coner Daimi Üye

Harika gözüküyorlar.Yüzüşleri nasıl acaba...

mrt55, karacicek ve GOKHAN AKSOY bunu beğendi.
  6. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Daimi Üye

Geç bile kalmışsınınız :) Aliexpress başlığı altında aksiyonları ile ilgili yorumlar vardı ama yazılar içinde kaybolmuştur.Trulinoya candır hele bide dolar tekrar 2 küsür lira olsa..İyi günlerde bol avları olsun

karacicek bunu beğendi.
  7. Ersin1903

Ersin1903 Aktif Üye

14cm - 18 gr ağırlığında olan duo benzeri sahtelerden bir modelden bende de var hediye geldi ve yakın arkadaşım Cihan @frenist de çin den getirtmişti aynı modelleri... Bir kaç avda denedik bu modelin sırtı limon yanları gümüş renkli olanını, atış sırasında gidişi ve sudaki yüzüşü oldukça güzeldi :harika: bence memnun kalacaksınız... Nacizane tavsiyem bu sahtelerin üzerinlerinden şeffaf epoksi veya sır vernik ile ince bir kat geçmeniz, hani varsa bir boşluk içine su almasın diye ;) gerçi bizim kullandıklarımızda su alma gibi bir problemde olmadı, ben sadece ekstra güvenlik önlemi sundum :D

coner, mrt55, frenist ve 1 kişi daha bunu beğendi.