Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Didim için yardım

Konu, 'Sohbet' kısmında davids tarafından paylaşıldı.

1. davids

davids Aktif Üye

Merhaba arkadaşlar,bu hafta sonu kısmetse Didim'e gitmek için yola çıkıyorum.muhtemelen 4 gün yazlıkta kalacağım.İlk defa Didim'de kalacağım için buradaki amatör balık avı ile detaylı bilgiye sahip değilim.Genellikle tekneden av oluyor sanırım.bende daha çok kıyıdan avlanmayı seviyorum.Didim'deki üyelerden İlyas bey biraz tüyo verdi sağolsun,belki kıyı balıkçılığı ile ilgili birşeyler katacak arkadaşlar olabilir düşüncesiyle konu açma gereği duydum.Genel olarak bilgi verebilen olursa sevinirim.Ayrıca yem durumu nedir bölgede.Eğer zorda bulmak Koceliden gelirken buzlukta getirmeyi düşünüyorum.Şimdiden teşekkür ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. CRD

CRD Aktif Üye

Selamlar.
    Didimden yeni ve eli boş döndüm.
    Yaz döneminde hafta sonları aksatmadan gitmeye çalışırım. Kış döneminde de ayda bir.
    Akbük'ten tekne avına çıkabilirsiniz. Cumhur kaptan, Osman kaptan, Haydar kaptan bildiğim kaptanlar.
    Kıyı avında Taşburun tarafında iyi balık alındığını duydum. Mavişehir tarafında küçük kefaller çıkar, belki de lidaki. 3. Koy tarafında zargana. Akbük tarafını hiç bilmiyorum.
    Yem konusu şans. Canlı yem ( mamun ) denk gelebilir. Ama sürekli çimçim bulunuyor. Söke'de canlı yem satan bir çok yer var. Genelde sabah 4~5 gibi gelir.

4. ismail18

ismail18 Aktif Üye

slm ben bu hafta yeni didimden geldim her yıl altınkumda tatilimizi geçiririz.eger orda olacaksanız limandan zargana cıkmaya basladı levrek ve cupra kıyıdan sardalya ile alma sansınız var.tekne ile acılırsanız genelde kırmızı mercan veya mercan patlakgöz olan yere gidiyorlar agırlık bu balık cıkıyor.daha farklı av yapma sansım olmadı saglıcakla kalın iyi tatiller

5. davids

davids Aktif Üye

Teşekkür ederim ilginiz için.Siz daha çok hangisini tavsiye edersiniz kıyımı tekne mi?Birde yem nereden bulabilirim ve mevkii olarak nerede avlanabilirim.Aracım var

6. CRD

CRD Aktif Üye

Tekne avından boş dönmesiniz.

7. davids

davids Aktif Üye

Tekneyi mutlaka deniycem.Bunun yanında kıyı avıda fena olmaz açıkçası.At çekte durum nedir acaba bu mevsimde