Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dip Sırtısı Bilgi Havuzu

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı ve Genel Teknikleri' kısmında AKIN KAPTAN tarafından paylaşıldı.

1. AKIN KAPTAN

AKIN KAPTAN Editör Moderatör

Kesinlikle tel çelik olduğu için yapıyor. Küçük bir botta downrigger zor olacak. Şimdiden kolay gelsin.

sarp59 bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. haldunsevincel

haldunsevincel Yeni Üye

herkese merhabalar,
    Herhangi bir aksilik olmaz ise 30/08/2014 tarihinde Marmaris'te olmayı planlıyorum. AKIN KAPTAN a birkaç sorum olacak...
    Gezi teknesi ile yol alırken (tahmini 10 mil diye düşünüyorum) hangi takım ile ne sırtısı çekebilirim?
    Sabah 5.00 ile 10.00 arasında tekne ile nerede ve hangi balığı kandırabilirim?
    Adaarkası denilen yer yalancı boğazın açığa bakan yeri midir? Burada çok güzel sinarit ve trança olduğu soyleniyor.
    Çok teşekkür ederim.
    Herkese bol ve daim avlar dilerim.
    Haldun SEVİNÇEL

4. sarp59

sarp59 Yeni Üye

AKIN KAPTAN, verdiğiniz değerli, anlaşılır bilgiler için çok teşekkür ederim

5. bacteria

bacteria Aktif Üye

merhaba akın kaptan,

öncelikle bu paylaşım için çok teşekkür ederim... çok faydalı bir paylaşım benim adıma...

bunu denedim 3-4 kez.... balıkbulucu 45 metre dediği halde dibe takıldı sanırım.. 1 kez trokanya aldım 1 kg üzeri.. biraz daha kısa tutup hallederim belki bu dibe takılma işini.. bir kaç kez daha deneyerek.. ancak benim sorunum dipten çekerken misina ve kurşunların birbirine karışması.. aynı misina ile 2.kez atamadım düzeni :(... kasnağa bağlasam kasnakta misina ve kurşun burguları karışıyor bu kez... yere sağsam arapsaçına dönüyor yine düzen... bunun pratik bir yolu var mı...

şimdiden teşekkür ederim..

6. ŞAHİN ŞAHİN

ŞAHİN ŞAHİN Yeni Üye

BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜRLER AKIN KAPTAN SİZE NASIL ULAŞABİLİRİZ MARMARİSTEYİZ VE SİZİNLE BALIK AVINA ÇIKMAK İSTİYORUZ