Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dıscovery Mini Olta Takımı + Olta Seti yorumlarınız

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında ozgrsrgn tarafından paylaşıldı.

1. ozgrsrgn

ozgrsrgn Yeni Üye

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ozgrsrgn

ozgrsrgn Yeni Üye

ufakta olsa yorum yapabilecek yokmu?

4. basri2012

basri2012 Yeni Üye

bence alma bunlarla bişey olmaz çabuk kırılır hevesin kursağında kalır kendimden biliyorum :)

5. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Bununla balık yakalarsın yakalamasına da kamışı satabilmek için yanında bir sürü oyuncak vermişler ki, kamış zaten oyuncak ;)

Benim fikrim paranı yazık etme, üzerine biraz daha koyarsan doğru dürüst bir set alabilirsin. Hedef büyüttüğünde de aldığın seti yeni başlayan bir arkadaşına hediye edebilirsin ;)

Her zaman rast gelsin...

6. ozgrsrgn

ozgrsrgn Yeni Üye

Yorumlarınız için teşekkür ederim aslında elde bi tane kamış var markasını ve makinasına ilk fırsatta bakacağım baba yadigarı çok iyi sayılmaz ama bu zamana kadar uğraşmama rağmen henüz kırılmadı hem onunla ahtopot bile tutmuştum hele birde trakonya ve birsürü isparide cabası var uğurlu yani.İyi bir misina ve iğnelerle onu adam etmeyi düşünüyorum.Arabanın bagajında dursun diye bu ürünü düşünmüştüm ama sanırım haklısınız israfa gerek yok.
    Soruyu şu şekilde güncelleyelim o halde.
    İspari tarzı küçük balıklar için önerdiğiniz misina ölçüsü,ağırlık ve iğne ne olmalıdır?Bahsettiğim kamışta kullanacağım.
    Not:Oltayı plajdan atıyorum :)

7. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Akıllıca ve güzel bir hareket ;)

Marka ya da modeli şart değil, sonuçta plajdan küçük balık yakalamak istiyorsun. 50 gr. kurşun kullandığını varsayarsak 0.30 beden 0.25 köstekler için yeterli olur. İğne olarak 6-7-8 numara siyah iğne işini görecektir.

Bu benim düşüncem, değişik öneriler de gelecektir. Sana uygun olanı tercih edebilirisin ;)

Her zaman rast gelsin...