Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dıştan takma motor güvenliği gps

Konu, 'Tekne ve Deniz Motorları' kısmında Balikci1 tarafından paylaşıldı.

1. Balikci1

Balikci1 Üye

Arkadaşlar hepinize merhaba bu ara dıştan takma motor güvenligi icin arastirma yapiyorum kimi arkadaslar zincirle baglama tekneye sabitleme gibi onlemler almislar birde su motor kilitleri var kulaklari icine alan once onumu alsam dedim paslanmaz celik bu urunu kullanan arkadaslar varmi yani bu urunu makasla vs kesebilirlermi.Zincirle baglayacagim tekneyi fakat zincir makaslari var her mme gore kesiyor fakat onlem onlemdir.Neyse kafam su gps olayina takildi arastirdim yillik uyelik ucretleri vs baya pahali geliyor alarm sistemleri var onlara 500 dolardan asagi demiyorlar motora yapiliyormus yukari kaldirildiginda aynadan hareket ettirildiginde vs alarm bagiriyorumus.Fakat bugun soyle bir urun buldum hem cok kucuk olusu hem ekonomik olusu.Herhangi bir yillik ucret vs yok bi tane sim kart takiyosunuz kontorlu aylik 10 tl gibi bi kontor yuklendiginde yeterde artar bile dedi satici tekne guvenliginin yaninda bu ucret cok cazip geldi bana.Bende bu sekilde kullanan arkadaslar varmi diye sormak istedim.Pil omrude 12 gun kadar gidiyo ayrica ortam dinleme ozelligide var.2-2.5 saatte sarj oluyor motorun icine yada kapagina guzelce bi strec filmle sararak sudan nemden etkilenmesin diye kullanilabilir diye dusundum.Kullanan arkadaslar yada onerisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum.Birde distan takma motor kilidi gereklimi sizce

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Balikci1

Balikci1 Üye

4. Balikci1

Balikci1 Üye

Buda motor kilidi

5. Balikci1

Balikci1 Üye

6. bambam84

bambam84 Üye

Merhaba, aynı endişeleri paylaşıyoruz. Bu yuzden içten takma motorlu bir tekne bakıyorum.

Her iki ürün de güzel görünüyor. Sim kartlı ürün yurt dışından geliyordur. Satıcıya cihazın kaydı yapılıp yapılmadığını sormanızı tavsiye ederim. Eğer cihaz kayıt edilmemişse, yurt dışından gelen cep telefonları gibi gibi 15 gün sonra kullanıma kapanabilir.

7. Balikci1

Balikci1 Üye

Yok urun kayitli o konuda bir sıkınti yok boyutuda cok kucuk gercekten

8. Ogiveogi

Ogiveogi Daimi Üye

Ne yalan söyliyim bende aynısını düşündüm

9. Balikci1

Balikci1 Üye

Kardesim urun guzelce motorda saklanirsa sicaktan vb yerlerden etkilenmeyecek sekilde bence cok guzel bi cozum gibi geliyo bana gercekten kafam cok rahat olucak hatta motorda bi hareket oldugunda cihaz seni ariyormus

10. Lodosum

Lodosum Aktif Üye

kulakları içine alan motor kilidini kullanıyorum. zaten onu mecbur alıp takacaksın.motoru bu kilitle söküp çalması zor . ancak yeterli değil.. adam tekneyi alıp götürüyor.

tonıza iple bağladık adam teknemi komple götürdü. teknem bulunduktan sonra zincirle bağladım. sonuçta 20 metre kaloma bırakıyorsun. zinciri kışın suda bıraktım 3 sene sonra galvaniz zincir inceldi, paslandı.sonuçta kalın zincir kullanmıyoruz. bu sene daha ince zincir ve asma kilit le tonoza bağlayacam. kışında zinciri toplayacağım.

sonuçta adam isterse zinciride keser.
    bu dediğiniz alet bana çin malı gibi geldi. eğer kullanılacaksa uygun , ama sonuçta işe yaramazsa sadece ona güvenmekte ne derece doğru.

liman kayıtsız tekne %50 çalıntıdır. almayın..

saygılar.

11. onat

onat Üye

Lodosum bunu beğendi.