Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Doğadaki İnsan; Doğa, Bizim İnsanımızın Sıcaklığı ve Alabalık Avı

Konu, 'Tatlı Su Balıkları ve Balık Çeşitlerine Genel Bakış' kısmında aliceylan tarafından paylaşıldı.

1. aliceylan

aliceylan Yeni Üye

Çok şey söylenebilir anlatılabilir bu görüntülere bu manzaraya izlediğim en güzel bölümlerden birisi ,Serdar Kılıç ve tüm ekibine teşekkür ediyorum keşke bu tür programların sayısı artsa televizyonda ki onca saçma sapan programların dizilerin arasında izlenilesi şeylerden bir tanesi. Umarım daha çok bölüm ve uzun yayın hayatı olur önceki programları gibi olmaz .Serdar bey anlatmaya çalışıyor ancak ben pek dinleyemedim manzara dinletmedi doğayı dinledim,mümkünse HD izleyin kendinizden bir şeyler bulmanız ümidiyle iyi seyirler :)

HD için

wolf37, Semih 76, coner ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Programda sunucu da tamamen organik..

4. yawruaslan

yawruaslan Aktif Üye

hey gidi tulum heyy ne aglatmışler seni sesine kurban derelerin şırıl şırıl akışı bulutların ayaklarının altında olması karadeniz bambaşka bir güzellik bu arada kırmızı benekli alabalık için memlekette(rize) bende avlanırım fakat alıkoymam popülasyonunda ciddi derecede düşüş var bu sebeple hiç bir şekilde hiç bir av türüne izin verilmiyor amatör olta balıkçılığı bile yasaklı keşke bilinçli insanlar olsada deredeki balıklar giderek çoğalabilse . paylaşım için teşekkür ederim dört gözle izledim :)

aliceylan ve coner bunu beğendi.
  5. senihcan

senihcan Daimi Üye

Tek kelimeyle mükemmel . Gözlerim buğulandı izlerken . İnşallah çocuklarımızada böyle güzellikler gösterebiliriz eğer kalırsa ....

6. aliceylan

aliceylan Yeni Üye

Rica ederim ,köyde derede patates filesiyle poşetle balık kovaladığımız günlere gittim bnde , karadenizli olmasamda vatanımızda şu güzelliklerin olması ne kadar güzel cennet misali :)
    Sadece bilinçli insanlarla olmaz bnce bu devletin korunması gereken başlıca şeylerden şu güzellikler İnsan sağlığı kadar önemli hani.Şu anda yaşadığımız hayatla olması gereken yaşamın huzurun doğanın ne demek olduğunu unutmamıza izin verilmemesi gerekiyor. Eğitim faaliyetinin bir kısmını bunun oluşturması gerektiğini düşünüyorum.Hatta biraz daha ileri giderek günümüzde toplumsal olarak yozlaşmamızın haberlerde gördüğümüz onca sorunların aslında teması insanların insanlara yaptığı zulüm olan onca fiilin davranışın yaşamın temelinde şu güzelliklerden uzaklaşılmış olmasının etkisini yadsımamamız lazım.

yawruaslan ve coner bunu beğendi.