Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

domain tavsiyesi

Konu, 'Sohbet' kısmında TROFER tarafından paylaşıldı.

1. TROFER

TROFER Aktif Üye

Arkadaşlar Merhaba

Kanada'da bir technology firması için web sitesi ismi arıyoruz varmı fikirleri olan konular

elektronik
    teknoloji

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. omnivolus

omnivolus Yeni Üye

Şu anda kontrol ettim, .com ve .net uzantısı müsait görünüyor (.org dışında bütün uzantıları müsait):
    torontolab.com
    torontolab.net

Yok, biz başkentteyiz diyorsan şunun da bütün uzantıları müsait (gerçi çift L harfi hoş durmuyor, taşının siz):
    montreallab.com

Neden "lab" diyorsan en baba tech şirketi Bell Laboratuvarlarını hatırlatırım.

Ve eğer alibaba.com'da çalışıyorsan komisyonumu isterim. Yok, orada değilsen iki İma Sasuke gönder, fitim. Bak, bir saattir bunun için çalışıyorum.

TROFER bunu beğendi.
  4. TROFER

TROFER Aktif Üye

kıymetli dostum emek verip araştırmışsın çok teşekkürler alibabada çalışmıyorum sadece isim olarak koymuştum.Benim esasen aradığım daha çok örneğin zacwell oneon.com .ca gibi yani şehir adları olmayan çünkü o kurumsallığı bitirir mesela torontolab.com bizi Toronto belediyesi ile sıkıntıya sokar kurumsal bir kimlik olması için daha kısa harfli daha karizmatik bir isim olmalı. ima sasuke feda olsun :)

5. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Teknoloji firması da nasıl bir teknoloji firması? Yazılım, donanım, network, mobile cihazlar ve uygulamalar vs... yapılacak işin içeriğini öğrenebilirsek çok çılgın projelerimi ve isimlerini paylaşabilirim. :) Bu arada sasukeler benim olcek...

Son düzenleme: 5 Mayıs 2015
  6. omnivolus

omnivolus Yeni Üye

Sasukeleri kaptırmamak için aklım zıpır gibi çalışmaya başladı. Sizin firmaya çalı karidesinin adını koyalım. Gerçi .com uzantısı alınmış ama .ca uzantısı ve daha pek çok uzantı müsait. Önerim şudur:

tektech.ca

7. TROFER

TROFER Aktif Üye

donanım elektronik teknoloji üretim gelişmiş teknolojik cihazlar üretip satan

8. TROFER

TROFER Aktif Üye

dostlar hem .com hemde .ca müsait olmalı ca alırsak comu başkasında ise olmaz çok büyük problemler olur rakip firmanın ürünlerini com a koyarlar

9. omnivolus

omnivolus Yeni Üye

Valla bu son. İki Sasuke yüzünden iki gündür uyumuyorum.

abyssdeep.com