Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

DOSTLARLA BİRLİKTE SONUNDA MUHTEŞEM BİR ORGANİZASYON VE AV OLDU SAKARYA-MOLLAKÖY

BAYBORA

Daimi Üye
Adı
Murat
Mustafa telefonlaşalım.

Adnan Cansever

Aktif Üye
Adı
Adnan Cansever
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Bütün ekibi tebrik ediyorum.Biz gittiğimizde balık yoktu bu sefer nasip olmuş.

ArateuS

Daimi Üye
Adı
Tamer Bulut
Kan Grubu
A Rh Negatif
what is going on here :)

Faruk Usta

Daimi Üye
Adı
Faruk
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Selahattin kardeşim güzel bir rapor olmuş,heleki güzel insanlarda olunca tadından yenmez olmuş,yakalamış olduğun turnada bonusu olmuş,kalbim ve aklım sizlerle beraberdi.
Sağlık durumum eski haline gelir gelmez,inşallah tekrar ederiz.
Sevgilerimle..
Sen iyileş kardeş, her hafta gideriz :) hiç fark yapmaz

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
KEPÇEEEEEEE KEPÇEEEEE benim aklımda kalan bu oldu selahattin kardeş
Eyvallah kardeşim seni tanıdığıma çok memnun oldum sen geldin balıklar da geldi demekki senin şansına uğurlu geldin hoşgeldin kardeşim:D

kardeşim ağzına emeğine sağlık çok güzel anlatmışsın konuyu gerçekten okurken o günü bir daha yaşadım
Serkanım seninle tanışmaktan çok memnun oldum şimdiden hayırlı teskereler kardeşim dönüşünde Kütahya org yapıcaz söz vallahi:D

raporunu zevkle okudum,,sizlerin aldığı keyfi bende aldım,,gerçekten çok güzel bir hafta sonu balık keyfi olmuş...:harika:
şu bir gerçekki bu organizasyonlar sayesinde dostluklar tavan yaptı..sık sık tekrarlamak kaçınılmaz olacak..
bu arada Faruk ustamı oturttun tavanın başına :D:D...en büyük turnayı kapmak için değilmi?:p:p
çaylaaarrr ...:):)afiyet olsun.....:p:p:p
Abi İzmir orgu unutturmayalım lütfen en kısa sürede onu da yapalım tadı hala damağımızda:D

Helal olsun abi, senin o balıkları çekişini izlemek bile yetmişti bana o sahneler dünden beri gözümün önünden gitmiyor, tabi senin yerinde kendimi hayal ediyorum :D
Sağolasın kardeşim seninle tanıştığıma cok memnun oldum İnşallah birdahakine her birimize nasip olur böyle balıklar görüşmek üzere kendine iyi bak:D
Selahattin Alex de Souza gibisin vallahi, skordan dolayıda ayrı bir alkışı hakediyorsun :)

Tebrikler :harika: :harika: :harika: :harika:
Sağolasın abim seni de birdahaki org da aramızda görmek istiyoruz mutlaka görüşmek üzere:D

Senin ağzından dinlemekte ayrı bir keyf oldu, o anlara tekrar döndüm Selahattin :)

Tekrar tebrik ederim.. :)
Rica ederim abi bu keyif anlatılmaz yaşanır ekip olarak süperdik gerçekten de en kısa sürede tekrarlamak lazım:D

Vayytt be, ne eğlenmişsiniz yahu, içim gitti. Büyüyünce ben de katılacam aranıza :D
Büyü de gel kardeşim:D:D Şu işlerini hallet de bir an önce katıl aramıza sende valla bak olmuyo böyle:D:D

TEŞEKKÜRLER Selahattin kardeşim ,tekrar yaşadım o anları ,ellerine sağlık harika bir rapor oldu :)
Abim Ustam Herşeyim seninle her org güzel yeter ki hep aramızda ol bizimle ol herzamanki gibi orgun yıldızıydın sensiz olmaz abim:D:D

Kahvaltı sonrası Salih abi yine satış yaptı ve gitti Semaverde sadece cay demlendiği için kahvesini içemedi uyandığında , eminim yolda bir kahve molası vermiştir

Satış yok satış yok.......
Salih abim inan benim için önemli işlerini ertelemen beni çok duygulandırdı sağol varol abim:) Satacaksan sen sat be abi ben seni böyle seviyorum:D:D

Bir tebrikte burdan, katılan bütün sevdalılara,:) En kötü günümüz böyle olsun......
Yalnız salih abi, bu selahhattin seninle neden bu kadar uğraşıyor onu anlamış değilim :D:D
Abi sen de artık gel de böyle kuru tebrikle olmuyo valla bak:D:D Bir an önce aramızda görmek istiyoruz seni sen de bu ailenin önemli üyelerinden birisin sonucta:) Salih abim bir tane ya canı sağolsun onun:D:D

Tebrikler
Çok keyifli bir kamp olmuş.
Balık ta tutulmuş..
Daha ne olsun.
Her zaman rastgelsin
Sağolasın Şeref abim seni de aradı gözlerimiz İnşallah birdahakine görüşmek kısmet olur Saygılar abim:)

tebrikler güzel bir organizasyon olmuş :)anlatım süper rapor harika :) herşey gönlünüzce olsun tebrikler
Sağolasın abi darısı tüm sevdalılara diyoruz hepinizi bekliyoruz birdahakine:)
Ekibi kutlarım. Keyifli olmuş Balıklar şahane. Muhabbet şahane. RAsgele herkese.
Teşekkür ederiz size de rastgelsin sizi de bekleriz :)
Bu güzel ve akıcı rapor içinde tekrar teşekkürler kardeşim, Harika bir Turna yakalamışsın yine...Devamı rastgelsin.
Sağol abim benim sensiz olmuyor gel artık da gönlümüz şenlensin eksikliğin hissediliyor herzaman birdahakine mutlaka mazarete kabul etmiyorum:)
Selahattin kardeşim güzel bir rapor olmuş,heleki güzel insanlarda olunca tadından yenmez olmuş,yakalamış olduğun turnada bonusu olmuş,kalbim ve aklım sizlerle beraberdi.
Sağlık durumum eski haline gelir gelmez,inşallah tekrar ederiz.
Sevgilerimle..
Abi sen hayırlısı ile bir iyileş de çok güzel bir sürprizimiz olacak sana senin şerefine bomba gibi bir org yapacağız İnşallah Allah seni bize bağışladı tekrardan geçmiş olsun:)

Selehattin'im,
Tekrar yaşattın bize o günü.

Tekrar tebrik ederim kardeşim,hem azmin,hem avın için.
Sağolasın abim İnşallah en kötü günümüz böyle olur hep birlikte nice orglara imza atacağız :D:D

Selahattin gazı aldı, dün geceden beri Turna avında :)
Gaz söndü abi rapor filan yok malesef:DElde kalan birkaç güneş yanığı:D
Ya ne deyim ben size...
Daha uzak bir yerde yapamadınız mı şu organizasyonu..
Mesela Singapur gibi:D
Gelemeyelim diye etmediğiniz kalmadı...:D
Harika bir gün olmuş...
Orda olup felekten çaldıklarıma bir eklemek isterdim...
Mustafayı uyutmazdım...Salih'i kaçırmazdım..:D
Selahattin'im
Çözmüşün sen bu işi...bir ustanın yorumlarını okudum dizelerinde...çok hoşuma gitti...
Bir dahakini şöyle az da bize yakın yapın VİCDANSIZLAR:D
Hepiniz var olun.
Sağlıkla kalın:)
Sağolasın abim senin herzaman adın anıldı ilerideki orglarda mutlaka bizzat katılımın sağlanacak hatta direkt Sivas'a gidilecek haberin olsun İnşallah bomba bir org olacak:D:D

Bütün ekibi tebrik ediyorum.Biz gittiğimizde balık yoktu bu sefer nasip olmuş.
Sağol abim birdahakine seni de mutlaka bekliyoruz seni de andık umarım birdahakinede aramızda olursun :)