Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aranıyor duel hardcore minnow

Bluefish01

Üye
Duel hardcore minnow 150f ariyorum arkadaslar hooks rengi satan varsa goruselim

Anahtar

Yeni Üye
Adı
Soner Rasim Y.
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Selamlar 130F HOKS modeli var sıfır kutusunda kullanılmamış fiyatı 50 TL kargo size ait. Facebook'ta Balık Avı Malzemeleri diye bir grubum var üye olursanız sadece Japon pazarından getirdiğim çok güzel ürünler ve sahtelerde var.

Bluefish01

Üye
Selamlar 130F HOKS modeli var sıfır kutusunda kullanılmamış fiyatı 50 TL kargo size ait. Facebook'ta Balık Avı Malzemeleri diye bir grubum var üye olursanız sadece Japon pazarından getirdiğim çok güzel ürünler ve sahtelerde var.
magazalarda bile 45tlye satılan bir ürüne siz 50tl istiyorsunuz garip

Anahtar

Yeni Üye
Adı
Soner Rasim Y.
Kan Grubu
B Rh Pozitif
magazalarda bile 45tlye satılan bir ürüne siz 50tl istiyorsunuz garip
Mağazalar ellerinde kalan satılmayan DUEL ürünlerini o fiyata satıyorlar. 42 TL bana maliyeti ürünlerin. Bu arada Türkiye'de HOKS bulursanız o fiyata kaçırmayın zira tekrar gelirse. 70 TL'den aşağı satmazlar. Bu arada Elimdeki 130 HOKS'ların 4'üde o fiyattan satıldı. Sahtenin değerini bilenler piyasada 45 TL diye yazmadılar. Çünkü 45 TL - 50 TL yazan mağazaların hepsini ben bizzat aradım hiçbirinin elinde HOKS modeli yok. Olduğu yazan sitelerden de aldığınızda pardon o model kalmadı yerine şunu yollayalım derlerse şaşırmayın.

The Rodfather

Aktif Üye
Adı
murat cool
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
arkadaşlar duel hardcore lipness 120 modellerinden var isterseniz yormayın kendinizi fazla veya bulduysanız alın güzel sahteler

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bende farklı renk 5 6 tane olacak evde bir hafta sonra resim atarım

Mehmet Sertkaya

Aktif Üye
Adı
Mehmet Sertkaya
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Mağazalar ellerinde kalan satılmayan DUEL ürünlerini o fiyata satıyorlar. 42 TL bana maliyeti ürünlerin. Bu arada Türkiye'de HOKS bulursanız o fiyata kaçırmayın zira tekrar gelirse. 70 TL'den aşağı satmazlar. Bu arada Elimdeki 130 HOKS'ların 4'üde o fiyattan satıldı. Sahtenin değerini bilenler piyasada 45 TL diye yazmadılar. Çünkü 45 TL - 50 TL yazan mağazaların hepsini ben bizzat aradım hiçbirinin elinde HOKS modeli yok. Olduğu yazan sitelerden de aldığınızda pardon o model kalmadı yerine şunu yollayalım derlerse şaşırmayın.
Yani 45 tl ye bulursanız hiiç kaçırmayın. 50 - 55 tl arası satılıyor