Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dün Geceki Karakulak Avım ( Alanya )

OzcnYldz

Aktif Üye
Adı
Özcan Yıldız
Herkese marhaba..Uzun bir aradan sonra tekrar av raporu paylaşmak güzel..Hergün foruma girip raporları incelerim düzenli şekilde..Uzun bir aradan kastım malesef bizim alanya sahillerinin kısır ve bereketsiz oluşu . Özellikle son 2,5 aydır bu kısırlık ve bana şaşkınlık veren durgunluk ... Sebebini artık balığın olmadıgına baglamak üzereyim...2,5 aydır devamlı yaptıgım gece avlarında sadece payıma düşen dün geceki bu avdır...İnsan bir zaman sonra soğumaya başlıyor.Yamur çamur fırtına demeden gittiğimiz avlardan hergün boş dönmek insanın sinir sistemini bozuyor bazen :) Özellikle hava ve deniz şartlarının bukadar uygun olduğu gecelerde .... Kaldı ki hemen hemen her gece böyle.Ve çoğu zaman tek vuruş yok... Allah sonumuzu hayır etsin...Lafı uzatmadan ;

Kamış : lineaeffe - turnafresh surf
makina: Okuma avenger av65
takım : 2 li uzun kollu dip takımı
yem : sülünez

P140112_00.49.jpg

herkese rastgele...

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
özcan tebrik ederim güzel bir kötek-karakulak-minekop almışsın
balıklar sancılı bu dönemlerde bu durgunluk şimdilerde büyük gruplar halinde oluşlarından olabilir malum onların balayı :) tebrik ederim baya güzel balık :D

m1976k

Aktif Üye
Adı
murat keleş
özcan muğla ortacadada durum aynı busene kadar kesat geçen bir dönem hatırlamıyorum. hayırlısı bu arada balık güzelmiş afiyet şifa olsun

OzcnYldz

Aktif Üye
Adı
Özcan Yıldız
özcan tebrik ederim güzel bir kötek-karakulak-minekop almışsın
balıklar sancılı bu dönemlerde bu durgunluk şimdilerde büyük gruplar halinde oluşlarından olabilir malum onların balayı :) tebrik ederim baya güzel balık :D
Teşekkürler hızır ... Yalnız bu balayı biraz fazla sürdü gibime geliyo benim...Bu canım cicim ayları bitsin artık :) Kendilerini fazla kaptırıp balyılına dönüşmese bari :) kal sağlıcakla....

OzcnYldz

Aktif Üye
Adı
Özcan Yıldız
özcan muğla ortacadada durum aynı busene kadar kesat geçen bir dönem hatırlamıyorum. hayırlısı bu arada balık güzelmiş afiyet şifa olsun
Bende hatırlamıyorum murat abi... Bu kış nedense böyle bir durgunluk var genelde....Umarım sadece bu dönemde kalır bu durgunluk...Önümüzdeki maçlara bakıcaz artık herzaman ki gibi :)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Özgür
Pes etmeyip sonunda özlediğin balığı yakalamayı başarmışsın.
Kıtlık umarım geçicidir. Yoksa halimiz harap. :(
Her zaman rastgelsin

OzcnYldz

Aktif Üye
Adı
Özcan Yıldız
Tebrikler Özgür
Pes etmeyip sonunda özlediğin balığı yakalamayı başarmışsın.
Kıtlık umarım geçicidir. Yoksa halimiz harap. :(
Her zaman rastgelsin

Hava ve denizin koşulları okadar müsait ki ... ama hala balık yapmıyor.. ya balık kalmadı yada başka bi durum var.. rastgele

OzcnYldz

Aktif Üye
Adı
Özcan Yıldız
Sağol sinan..sanada rastgele