Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dün mucize bir sinarit, Bugün güzel mercanlar.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Orhan Abi.
Mercanlar yine çok güzeller.
Conta kaptan ise belliki extra şanslı günündeymiş.
Tecrübesiyle de kısmetine gelen o koca balığı tekneye alabilmiş.
Hep diyorum "Şu Sivrice ne güzel bir yer".. :)
Her zaman rastgelsin

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Maşallah, çok güzel bir sinarit, o güzelliği nasıl pişirdiniz.? Onuda bi anlatıver Orhan abide tam olsun:) Dahasına Rastgelsin.....

ryetik

Daimi Üye
Adı
Ramazan Yetik
O derya kuzusu benim oltama vurmuş olsa misinayı ikinci kafa darbesinde patlatır giderdi :) Conta Kaptan tecrübesi ile çok zorlu bir avı başarmış elleri dert görmesin , tebrik ederim. Mercanlarda bir harika tebrik ederim. İmkanlar elverdikçe seyehat edip çok çeşitli balıklar yakalama şansım oldu ama mercandan yana şansım tutmadı gitti en sonunda emekli olunca gidip Sivrice'ye yerleşeceğim gibi görünüyor :) Elleriniz dert görmesin , oltanızdan trofeler eksik olmasın. Saygılarımla ..

Latif Uğurluçimen

Aktif Üye
Adı
Latif UĞURLUÇİMEN
Mucizeye tanık olamamanıza üzüldüm. Sinaritler Tahir bey'i takip edermi bilmem ama Galiba şansını bulaştırmış sizlere. Fuarda bir arkadaşımla rastlaşıp selam göndermiş sağolsun, sizde kendisine selamımı iletirseniz sevinirim. Resimlerden hepinizin sıhhatte olduğu anlaşılıyor, Allah bozmasın.

AKIN KAPTAN

Editör Moderatör
Gold Üye
Adı
Akın Kaptan
Hay maşallah. Çok güzel bir sinarit. Conta Kaptan'a tebrikler.

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Conta Kaptan yılların vermiş olduğu tecrübe ile o sinariti tekneye almış.
Kendisini tebrik ederim,bol bol selamlarımı ilet kendisine Orhan abi.
Sizin mercan avı da maşallah yüzleri güldürmüş.
Tahir abiye ve Muaffak abiye de bol selamlar
Conta kaptana selam ve tebriklerini ileteceğim, mercanlar da çok güzeldi böyle devam edeceğe benziyor, hepimize rastgele hoşçakal sevgili Birol kardeşim.:):):)

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Tecrübe ve kısmet süper bir mera ile birleşince çok güzel olmuş,
Büyüklerime selam eder , devamını dilerim :)
Çok doğru sölüyorsun sevgili Tamer bu üç önemli unsurun balık avında mutlaka birleşmesi ile işte böyle bir balıkta tekneye çekilebiliniyor,:):):)
Çok teşekkürler bizlerde senin gözlerinden öperiz, sevgiler, hoşçakal.:):):)

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Tebrikler Orhan Abi.
Mercanlar yine çok güzeller.
Conta kaptan ise belliki extra şanslı günündeymiş.
Tecrübesiyle de kısmetine gelen o koca balığı tekneye alabilmiş.
Hep diyorum "Şu Sivrice ne güzel bir yer".. :)
Her zaman rastgelsin
Çok haklısın sevgili şeref kardeşim, Sivrice senin de dediğin gibi, gerçekten kafanda sadece balık tutmak amacı varsa burası tam bir balık cenneti, ben de sadece bu güzel duygu için burayı seçtim, zaten Bodrum Ortakent'te yaşamaktaydım, burayı görünce, buradaki balıkları görünce hayran oldum, tamam işte benim aradığım yer ve demiri Sivrice'ye attım,burada gerçekten hele tekne ile denize açılırsan çok çeşitli balık avı alternatifleri var, inşallah sen de emekliliğinde Sivrice'yi seçer bizlere komşu olursun, bu arada sana karşı olan duygularımıda kısaca açıklamak istiyorum, seni çok seneler evvel Sivrice de tanıdım, kişilik olarak sevgi ve saygıyı devamlı uygulayan ve kendine has ollan mütevazi bir kişilik çizgininden hiç bir zaman ayrılmadığını görüyorum, aynı zamanda örnek bir aile babası,amatör bir balıkçı ve örnek bir yönetici olduğunu belirtmek isterim, sana ömür boyu güzel ailen ile, sevdiklerin ile sağlık ve mutluluklar dilerim, hoşçakal güzel insan.:):):)