Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

DUO sahteler

cem 001 kktc

Yeni Üye
Iyi gunler abilerim ve arkadaslar;
Duo sahtelerden alma karari verdim ilk etapta deneme amacli 2 adet almak istiyorum begendigim renkler bunlar ; M-87
K-225
D-213
H-34
Ve D-119
Onceligi hangi ikisine vermeliyim ? Kibrista buyuk cogunlukla spin avciliginda cikan baliklar akya ve barakuda . ( resim atmakta basarili olamadim bu yuzden kusura bakmayin) yardimci olursaniz sevinirim .
Saygilarimla ;
Cem

spindoctor

Aktif Üye
Adı
Ali Üzer
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Cem selam, model olarak hangisini düşünüyorsun? Ona göre renk seçimi yapılır diye düşünüyorum.

cem 001 kktc

Yeni Üye
Model olarak tms 175 veya 140 dusunuyorum renk konusunda kararsiz kaldim .

levrekci

Üye
Adı
mehmet gezer
gece avı için TMS 140 p08 neo pearl ve p39 pearl chart gündüz avı için TMS 200 k02 crash rainbow ve d119 pink sardine seni hedef balıklar ile kesin buluşturacaktır.
şimdiden rastgelsin

cem 001 kktc

Yeni Üye
Cevaplayan herkese tesekkur ederim peki boy secimi neye dikkat edilerek yapilmalidir?

levrekci

Üye
Adı
mehmet gezer
Cevaplayan herkese tesekkur ederim peki boy secimi neye dikkat edilerek yapilmalidir?
boy seçimini meradaki hedef balık cinsine göre seçmen lazım,

yani hedef balık predatör cinsi olarak adlandırılan ''lüfer-kofana-akya-turna'' vs.. gibi balıklar ise kullanabileceğin en büyük boyu kullanmanda fayda var.
bu cins balıkları sahtenin boyu etkilemez,unutmamak lazımdır ki,bu cinsler kendinden büyük avlara çekinmeden hamle yaparlar,

dolayısı ile 140 ve üstü boylardaki sahteleri kullanmanda fayda var,