Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Duo Tetra Works Yurameki 48, Toto 48, Koikakko

Konu, 'LRF (Light Rock Fishing) Yöntemi İle Balık Avı Teknikleri' kısmında Spinlevrek tarafından paylaşıldı.

1. Spinlevrek

Spinlevrek Aktif Üye

Oyuncaklar yaz için hazır. Verimlilik ile ilgili tecrübelerimi vakti geldiğinde sizlerle paylaşırım.

Ekli Dosyalar:

enginson, trkc ve Ercüment86 bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. zaad

zaad Aktif Üye

Şimdilik almamak için dirensem de; Gün gelecek, şeytana uyup bende alacağım bunlardan.
    Rastgele, avınız bol olsun.

Spinlevrek bunu beğendi.
  4. Spinlevrek

Spinlevrek Aktif Üye

Kış mevsiminde avlandığımız yerin içine ettiler. Dolayısıyla ben de yazın LRF sistemine ağırlık vermeye karar verdim. Hiç sert sahte balık almam derken, büyük konuşmuşum. Üç günde bunları aldım. Bakalım bu LRF macerası nerede son bulacak...:kötü:

5. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Selamlar sayın abim sahteler hayırlı olsun 48'lik ürünlerden bendede 8 10 parça var bunlarla çok güzel alabalıklar yakaladım özellikle merada 30cm ve üzeri alabalık var ise bu sahteler can alıyor,ben gagalı olanları tercih ediyorum atıp düz sarınca merada alabalık varsa direk çakılıyor sahteye, gagasızları iade etme şansınız varsa değiştirin derim., Rastgelsin.

Spinlevrek bunu beğendi.
  6. onrayt

onrayt Aktif Üye

İyi yatırım yapmışsınız umarım amacına uygun fırsatlar sunarlar.
    Ben de çinden bire bir kopyalarından sipariş ettim. Bakalım gelsin heyecanla bekliyorum.

Spinlevrek bunu beğendi.
  7. Spinlevrek

Spinlevrek Aktif Üye

Sevgili Özkan mesajın için teşekkürler. Bu tavsiyen üzerine, ben de bunları Antalya'ya yolum düştüğünde, Karacaören barajında alabalık için deneyeceğim.

Gagasız olanları özellikle seçtim. Çünkü daha ağırlar. Diğer taraftan ben maket balığın sağa sola yalpalaması ya da titremesinin çok önemli olmadığını düşünüyorum. Çünkü doğada yani gerçekte balıklar düz kaçıyorlar. Ben savagear sandeel slug silikonları dümdüz çekerek çok balık aldım. Gagasızların videosuna baktım az da olsa hafif yalpalayarak geliyorlar. Balıkların ilgisini çekeceğini umuyorum. Bakalım neticeyi seninle paylaşırım :)

8. Spinlevrek

Spinlevrek Aktif Üye

Teşekkürler. Siz de zamanı geldiğinde tecrübelerinizi paylaşırsanız seviniriz. :)

onrayt bunu beğendi.
  9. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Merhaba sayin abim simdiden rastgelsin diyeyim o zaman, gaga mevzusundan dem vurmussunuz bu konuda herkesin fikri ve tecrubesi ayri olabilir ben kendi tecrubelerimi yazdim elinizde gagalisida var kanimca onlardan daha cok verim alacaksiniz,

Bahsini yaptigimiz sahtelerle golde ve akarsularda av yapdim merada tatli su kefali kasna , alabalik perch varsa mutlaka sahteye takip veya hamle oluyor, deniz avciligindada kullaniyorum , ama karin doyuracak avlari hep tatli suda yapdim selamlar.

Spinlevrek bunu beğendi.
  10. enginson

enginson Daimi Üye

rastgele güzel avlar yapacağınıza eminim. bende yakın zamanda bivi ve yurameki modelini çantama ekleyeceğim.

Spinlevrek bunu beğendi.
  11. enginson

enginson Daimi Üye

derin dalarlı olarak toto shad da güzel iş çıkartıyor. 1 - 2 metre arası daları var sanırım. ilerleyen zamanlarda yeni almak isterseniz bundan da ekleyin derim
    upload_2016-3-23_10-53-35.png

Spinlevrek ve trakonya79 bunu beğendi.