Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

duo tms 175

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında kerem03 tarafından paylaşıldı.

1. kerem03

kerem03 Aktif Üye

merhaba arkadaşlar, çarşamba akşamı işten çıkınca ilk kez deneyeceğim bir meraya gittim.vardığımda dalgaların boyumu aştığını görsemde buraya kadar geldim dedim atmadan dönmem.kıyıdan hem rüzgar hem dalga olunca tms 175 deneyim dedim.10 dk geçmedi sahte suüstünden gelmeye başladı.baktım ki gagası kökünden kırılmış.hayret dedim ikinciye başladım.bir süre sonra o da aynı şekilde gaga kökünden kırık.kafam karıştı, nasıl bu kadar kolay kırılır diye ! sizinde aklınızda bulunsun , çok dalga varsa kıyıdan duo kullanmayın, zayi etmeyin :) ayrıca bu konuda bi çözüm öneriniz var mıdır? nasıl onarabilirim? teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Bu sözünü unutma :D

Doğru yerde Doğru sahte.

trkc ve plastikman bunu beğendi.
  4. plastikman

plastikman Aktif Üye

Onca rapalam arasında beni şimdiye kadar üzmemiş tek ürün değilde marka duo diyebilirim.
    Malzeme, boya, aksesuar(göz düşmesi, iğne vs) bakımından gayet başarılı. Kayalık alanlar vardı da sizmi farkına varmadınız acaba 2 de 2 şaka bir yanada cidden şanssızlık olmuş :)

ASUS_Z00LD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sergio ve kerem03 bunu beğendi.
  5. kerem03

kerem03 Aktif Üye

kumlu çakıllı bir kıyı kaya yoktu, ama dalgalar yere vurup kırmış olabilir.kalitesinden memnunum bende aynen, gözü düşen görmedim daha , boyası çok iyi , iğneler dokunsa yetiyor resmen.ama bu ikisiyle beraber 3 oldu gagası kırılan.yani jerbaitlerin yada beachwalker ın kırılmadığı yerde bunlar kırılıyor.sanki modelle ilgili bir sıkıntı.

6. kerem03

kerem03 Aktif Üye

elimde gagası kırılan tide minnow 10 oldu.bu kadar dandik gaga mı olur.2 tanesi sıfır dalgada su direnciyle kırıldı resmen. kullanmayacam diyorum ama bu namussuzda devasa fark yaratıyor.üretimle ilgili bir sıkıntı mı acaba? çözüm önerisi olan var mıdır?

7. Levreko

Levreko Aktif Üye

Şimdilik gagası kırılan sahtelerinize gaga yapıp kullanmayı deneyin ben defa kendi sahteme bi defada arkadaşımın sahtesine gaga yapmıştım hâlân daha sağlamlar bununla ilgili nasıl gaga yaptığımı anlatan konu açmıştım belki işinize yarar bakarsanız link'te Sahteye Gaga Yapımı

lufermania ve kerem03 bunu beğendi.
  8. kerem03

kerem03 Aktif Üye

teşekkürler, adanada birisi orjinal yapıyorum demiş, bizim balıkçı söylemişti oraya gönderdim kargoyla tanesini 7 tlye yaptırdım ama malesef yüzüyor mu diye bakmadan göndermişler.sahteler odun gibi geliyor su üstünden.dremeli elime alıp kendim uğraşacağım artık.