Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Düşünceleriniz önemlidir.

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında Coşkun meray tarafından paylaşıldı.

1. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Spin pek tercihim değildi son zamanlara kadar.ekipman ihtiyacıda duymadım.taki hediye olarak daiwa crosfire 2.70 iki parça spin kamışı gelene kadar.onunla alba starın delta 60 model makinasıyla kullanıyorum.deviri 5:2.1 eski ama sağlam bir makinedir.ama biraz araştırdım cebime uygun bu makineyi buldum.
    Okuma Avenger AV-40B Makine 7BB, 6kg Drag, Spin(At/Çek) Makineler (40'lık ve altı) | SpotBalik.com.tr
    Okuma markası bana göre sağlamdır.sizlerinde görüşlerini almak isterim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. poyraz

poyraz Aktif Üye

coskun bey aynı makinanın 45 liğini çaparide atçek için kullanıyorum gayet fiyatına göre çok iyi makina sadece memnun olmadığım konu 45likte devir oranı çok düşük onun haricinde çok memnun kalarak kullandığım birmakina yağ gibi çekim gücü çok rahat hatta şu anda yemli takımda kullanıyorum 40 lık olanın devir oranı gayet iyi ben 3 seneden beri kullanıyorum herangibi problemi yok sadece misina klavuz yüzügünü değiştirdim oda aşınmıştı porselen olanından taktım o sorunumda ortadan kalktı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz ayrıca hafiflik konusundada iyidir.

4. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Bilgilendirme için teşekkür ederim ismail.bakalım forumdakilerden iyi yada kötü yorumlar gelicekmi?