Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

EBAY'DAN MAKİNE ALMAK İSTİYORUM YARDIM LÜTFEN

Konu, 'Balık Sevdası Sosyal Aktiviteler' kısmında muratbozk tarafından paylaşıldı.

1. muratbozk

muratbozk Aktif Üye

Sorunum var:mad: Bir türlü istediğim makinelerden randıman alamadım en sonda okumanın en üst modeli diye 230 tl verdiğim v sistem 16+1 bilyalı v65a modelini aldım oda kapanma sorunu yarattı.Cengiz balıkçılığa birçok kez gitmesine rağmen sorun devam ediyor.Shimano düşünüyorum lakin ülkemizdede fiyatları malum.Yurtdışından daha uygun alınabiliyor.Ama ingilizcem yok.Bir problemle karşılaşırsam çözemem.Bu yüzden tecrübesi olan arkadaşlarımdan yardım bekliyorum.Makinenin parasını önceden verip alışverişi yardımcı olacak arkadaşta yapabilir.Umarım birileri vardır.Şimdiden teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Merhabalar Murat bey.Öncelikle aramıza hoşgeldiniz,keyifli paylaşımlar dilerim.:)

Ücret konusunda haklısınız.Ülkemizde satılan ürünler diğer ülekelere göre pahalı.Ebaydan alışveriş yapmak çözüm olabilir.Yüzyüze görüşüp yardım edecek biri olursa daha iyi olur.Bu konuda tecrübeli olan dostlarımızın yardımcı olacağına eminim.:)

4. m1976k

m1976k Aktif Üye

ebaya üye iseniz ve paypal hesbınız varsa sorun olmaz satıcının güvenilirlik oranına dikkat etmelisin
    sen beğendiğin makinanın linkini bana gönder ben sana yardımcı olmaya çalışayım ok?

5. muratbozk

muratbozk Aktif Üye

teşekkürler.

6. muratbozk

muratbozk Aktif Üye

yardımlarından dolayı teşekkür ederim.