Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ecü (ilhan) kardeşimle tanışma VE (İSPENDEK)

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında goldboy52 tarafından paylaşıldı.

1. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Aramıza benim gibi yeni katılan arkadaşımız İlhan (ecü) İle bu sabah bana söylediği merada buluştuk. Baktım benden az önce gelmişler hava daha karanlık. Yanında bir arkadaşı daha vardı. Biraz atış yaptıktan sonra tanıştık. Neyse gün doğdu at at bi şey yok . Derken tanımadığımz bir 3 kişi daha katıldı aramıza ...(ama ne ara... resmen meraya sıkıştık : ) Tam dibimdeki arkadaş çekti bir kilo civarı bir levrek. İnsan göz ucuyla bakmadanda edemiyo filan... Bide baktımki elemanın elindeki bildiğimiz kaşık...
    Bu sahneyi bu yıl o kadar çok yaşadımki (birinin yanıma sonradan dikilip atar atmaz balık almasını) :( kesin nazar var bende adım LEVREK çiye çıkmış :).. gicik oldum gittim sol tarftaki kayalıklara at at yine boş.. Bu arada ecü kardeşimde köpüren meşhur taşının orda çalışıyor :) Neyse başkada bi av olmayınca ayrıldık...Akşam tekrar buluşup bilmediğimiz iki mera keşfine gitttik ..hava oldukça sakindi oarada atışlara devam etmedik bu nedenle ..geri dönerken sabahki meraya bir daha uğrayalım dedik... Aynı yerde bu sefer de başka bir levrek triosu :) ...Dedim ecü sabah bize yapılanı bizde bunlara yapalım ( sıkıştırma kısmı değil kastettiğim ...balığı bu sefer biz alıp gidelim diye) .. hava kararınca resimlerdeki 500 Gr lık bir ispendek oltama takıldı...uzakta takıldığı için yaklaşık 20m filan keyfini sürerek çektim kenara.....(bu dopinge ihtiyacım da vardı zaten :) ) Bu sefer elemanlar göz ucu ile süzüyo falan..merak edenler için ;bu arada bende uzun zamandır sans vermediğim max rap fs ile atış yapıyordum. Sonrada yine balık olmayınca hep beraber dağıldık... Tanıştığımıza ve özelliklede yeni bir levrek avı gönüllüsü ile tanıştığıma çok memnun oldum Sevgili İLHAN kardeşim...Yakında asker oluyosun ama o zamana kadar bakalım kaç levrek kadıracaksın merakla bekliyorum...
    ...aramıza hoşgelmişsin...:harika:

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

İspendeği salıp salmamakta kararsız kadım .ama sonra sevgili minik oğlum Mert Ali geldi aklıma ..Yesinde babası gibi balık yemeye de tutmayada alışsın diye...(bi şey yemiyo ama balık seviyor :))

4. avcihan

avcihan Aktif Üye

Güzel bir av ellerinize sağlık.

5. drasty41

drasty41 Aktif Üye

Tebrikler Murat tanışma ve av güzel olmuş sıkıştırma dışında :) devamlarını dilerim.

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Minik Mert Ali'ye afiyet olsun :)