Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

eheim 2226 profesyonel

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında lüferoski tarafından paylaşıldı.

1. lüferoski

lüferoski Aktif Üye

arkadaşlar elimde 20 gün kullanımış bu filitre var akvaryumda balık besleyen zaten bu markayı bilir işine yarayacak olan varsa kaçırılmıcak bir ürün çok değerli bir abime tatlı su akvaryumu yapmıştım balıkları beğenmeyince deniz akvaryumuna döndü buda bana kaldı bende evdeki velet yüzünden akvaryum işini bıraktım eğer düşünen olursa piyasada değeri 500tl civarında bende ise pazarlıksız sadece 250 tl ve içi full dolu bir filitre içindeki mazemelerde EHEİM dir düşünen bana mesaj atsın gerçekten çok kaliteli bir filitre ve sapa sağlam.

istanbul içi elden teslim istanbul dışı önce ödeme sonra kargo isteyene iş adresimide tc mide veririm güvence adına. saygılar.:)

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Dejavu

Dejavu Aktif Üye

Akvaryum ile ilgilenenler, Eheim'in ne kadar kaliteli olduğunu bilir.
    Gerçekten çok güzel ve fonksiyonel bir makine öyle sanıyorum ki bu makine suya dalga ve akıntıda verebiliyor...

Bu arada fiyat konusunda bildiğim kadarı ile Anadolu Akvaryum yani distiribütöründe 600 lira civarında sıfırı. Akvaryumum olsa gerçekten kaçırmazdım, bedava diyebilirim.

Umarım hak edene gider.

4. lüferoski

lüferoski Aktif Üye

sevgili arkadaşım yazdığın şeylere katılıyorum inşallah sitemizden ihtiyacı olan biri alırda bende mutlu olurum bu filitre akvaryumda son nokta hem havalandırıyo hemde bakteri oluşumunda foksiyonları olan ve aklıma gelmeyen bir sürü özeliği olan bi ürün saygılar.

5. eminmu

eminmu Üye

1985 li yıllarda bir ara amatör olarak ilgilenmiştim.eheim ozamanlar 1 numaralı filtre idi.ben dahil herkes bu makineyi edinmeye çalışıyoredu.bende 3 boy kadar ufağı var o bile 50cm-100 cm bir akvaryumda süper iş görüyordu. şimdilerde bizim gibi eski hastalar kaldı mı bilemem ama makina süper.

6. kaiser

kaiser Aktif Üye

300lt akvaryumumda 2 sene kadar kullandım 3 ayda bir temizlerdim çok kullanışlı ve sağlam bir filtre...

7. Dejavu

Dejavu Aktif Üye

Bu makineye zaten bu fiyatı hemen koşa koşa verecek adamlar vardır. Fakat burada satılma şansını bilmiyorum. Bence sahibinden ve gittigidiyor.com 'a koysan iyi olur abi.

8. magnificent

magnificent Aktif Üye

Cıcığını çıkartacağımı bildiğimden gene bulaşmak istemiyorum satılsa da gözümün önünden gitse ... :D

9. lüferoski

lüferoski Aktif Üye

kardeşim emin ol bende bir an önce elimden çıkarmak istiyom yoksa yine kuracam bir tanganika :) tankı

10. leventaskun

leventaskun Yeni Üye

Aynısı bende var,,ihtiyacı olan kaçırmasın,,belkide zaten satılmıştır...

11. lüferoski

lüferoski Aktif Üye

Satilmadi galiba ilerde kendim kullancam saglun.