Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

eheim 2226 profesyonel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Cıcığını çıkartacağımı bildiğimden gene bulaşmak istemiyorum satılsa da gözümün önünden gitse ... :D
sonra git akvaryum forumlarında "o filtre mi bu filtre mi iyi", "lütfen yardım bu hava taşını mı alayım yoksa bekleyip bir üst modelini mi alayım". üstadlar yardım şu ot mu bu ot mu", floresanı kumu taşı derken kafayı sıyırmaya hiç gerek yok :D

Genç yaşta bu hastalığı atlattığım için çok mutluyum

Satılıktaki filtre çok çok kalite bir ürün zaten herkes söylemiş. Ayrıca çok sessizdir çalıştığını anlamazsınız. Alana satana hayırlı olsun.

no_panix

Yeni Üye
Adı
Mesut BAZ
hızlı alda suanda 360 tl bırkac sıtede 330 350 tl gıbı fıyat aralıklarında gezıyor fıyatı fıyatta bırseyler yapabılırsenız dusune bılırım

lüferoski

Daimi Üye
Adı
sedat dalcı
hızlı alda suanda 360 tl bırkac sıtede 330 350 tl gıbı fıyat aralıklarında gezıyor fıyatı fıyatta bırseyler yapabılırsenız dusune bılırım
Dostum bişey yapamam yapsamda yerinde olsam sıfırı bukadar fiyata varsa onu al derim ama dikkat et çin olmasın

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
350-500 tl arası fiyatlara alınabilecek bir ürünü 250liraya almak gerçekten sıcak fırsat bu fiyata içi boşunu alamazsınız bunu akvaryumla ilgilenen herkes bilir.
Kaldıki 85 lirayada muadili filtreler var, ama kaç ay kullanırsınız bilmem.
Bende Eheim 2213 modeli var ve nazar değmesin inanması zor ama sadece ve sadece içindeki karbonu değistirerek tam tamına 1984 senesinden beri kullanıyorum ve hala ilk günkü gibi sessiz ve randımanlı ve hala bugün istediğim yedek parçasını bulup alabilirim ama gerek kalmıyor.
Biraz reklam gibi oldu ama bu ürün fiyat kırılması teklif edilecek bir ürün değil.

lüferoski

Daimi Üye
Adı
sedat dalcı
350-500 tl arası fiyatlara alınabilecek bir ürünü 250liraya almak gerçekten sıcak fırsat bu fiyata içi boşunu alamazsınız bunu akvaryumla ilgilenen herkes bilir.
Kaldıki 85 lirayada muadili filtreler var, ama kaç ay kullanırsınız bilmem.
Bende Eheim 2213 modeli var ve nazar değmesin inanması zor ama sadece ve sadece içindeki karbonu değistirerek tam tamına 1984 senesinden beri kullanıyorum ve hala ilk günkü gibi sessiz ve randımanlı ve hala bugün istediğim yedek parçasını bulup alabilirim ama gerek kalmıyor.
Biraz reklam gibi oldu ama bu ürün fiyat kırılması teklif edilecek bir ürün değil.
abicim ben bu ürünü birkaç ay önce sera guruptan bizzat kendim aldım ki italat müdürü o dönem arkadışımdı hatta deniz tankını sonradan abimize beraber kurduk ben bile o fiyata alamadıysam bu orjinal alman malını ki dolar hergün yüselirken ben kendim beslerim ilerde yine vermem o paralara ürün ortada taş gibi ve tertemiz umarım forumdan ihtiyacı olana verelim.

lüferoski

Daimi Üye
Adı
sedat dalcı
ürün değerli bir abimize satılmıştır hayırlı olsun.

no_panix

Yeni Üye
Adı
Mesut BAZ
gercekten pıyasadakıler baktım hep cın malı kacırdık desene :( satılımıs hemen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...