Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ekipman çantası tavsiyesi

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında Fatalbooz tarafından paylaşıldı.

1. Fatalbooz

Fatalbooz Aktif Üye

Balık sevdalısı hobidaslar merhaba. Ben makaralarimi, yemli takımlarımi, sahteleri mi, vb ekipmanları mi taşımak için kullanışlı bir sırt çantası aramaktayim. Butcem en fazla 100 tl. Kendonun sırt çantaları internetten gördüğüm kadarıyla güzele benziyor. Yaşadığım bolge de bu tip ürünler olmadığından yakından inceleme şansım yok. Spin avcılığında daha çok yeniyim. Bu yuzdende ikili sipin çantasına da gözüm kaymiyor değil, çok Şık duruyor. İhtiyacima uygun baktigim ürünlerden yada kendinizin beğendiği ürünlerden tavsiye verebilir misiniz.

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. enginson

enginson Daimi Üye

Kendonun sırt çantasını ben inceledim yakından gayet güzel bir sürü malzeme koyabilirsiniz. Benim gördüğüm mavi gri olanıydı. çok kullanışlı bir çanta. fiyat olarak ta gayet uygun. içine bayağı bir malzeme alır.

Fatalbooz bunu beğendi.
  4. Fatalbooz

Fatalbooz Aktif Üye

Teşekkür ederim engin bey, resimlerden gördüğüm kadarıyla benimde çok hoşuma gitti. Gözlemrinizi paylaşmanız çok iyi oldu.

enginson bunu beğendi.
  5. enginson

enginson Daimi Üye

Rica ederim. bazen internetten baktığımız ürünlerden emin olamıyoruz maalesef bambaşka bir şey gelebiliyor. ama ben bu çantayı gördüm büyük bir çanta ve bence her türlü malzemeyi alabilecek bir çanta. mesela alt tarafta fermuarlı bir bölme var, buraya uygun organize kutular koyulabilir.

Fatalbooz bunu beğendi.
  6. Nut

Nut Aktif Üye

Bir tane askılı canta aldim.. İcine de 2 tane takim kutusu koydum.. Suni yemlerimin hepsini avda yanımda tasiyorum.. Kafana gore canta al..

Fatalbooz bunu beğendi.