Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ekmek içi

oscar

Yeni Üye
S.a. ekmek içi ile yakalanabilen balıkları yazarmısınız arkdaşlar şimdiden teskkürler :harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika:

Turuncu

Aktif Üye
Adı
Tamer
Hangi memlekette atacan oltayi. Kefal kesin

oscar

Yeni Üye
ikinizede tsk çok yardcı oldnz

murat karahan

Daimi Üye
Adı
Murat Karahan
Çupra, karagöz bile ekmek içine gelir ancak bazlama ya da pide içi kullanmak daha verimli olur çünkü iğneden ekmek içi kadar kolay düşmez. Hele kalın bazlama bulursanız köylerde, ev fırınlarında yapılan, başka yem bakmayın :)

Musti.barut

Daimi Üye
Çupra, karagöz bile ekmek içine gelir ancak bazlama ya da pide içi kullanmak daha verimli olur çünkü iğneden ekmek içi kadar kolay düşmez. Hele kalın bazlama bulursanız köylerde, ev fırınlarında yapılan, başka yem bakmayın :)
Balık bile ağzının tadını biliyor diyosun murat bey

murat karahan

Daimi Üye
Adı
Murat Karahan
Açsam bazlamayla önce karnımı doyururum, kalırsa balığa :)
Ankara'da bazlama almak için kaleye karar yürür dururdum öğrenciyken.
Sanırım yaş mayanın balık üzerinde farklı bir etkisi oluyor, biraz da bazlamanın içine şeker katıldığı için midir bilmem. Ama iğneden ekmeğe göre kolay düşmeyişi en büyük etken olabilir.

Balık bile ağzının tadını biliyor diyosun murat bey

Musti.barut

Daimi Üye
Açsam bazlamayla önce karnımı doyururum, kalırsa balığa :)
Ankara'da bazlama almak için kaleye karar yürür dururdum öğrenciyken.
Sanırım yaş mayanın balık üzerinde farklı bir etkisi oluyor, biraz da bazlamanın içine şeker katıldığı için midir bilmem. Ama iğneden ekmeğe göre kolay düşmeyişi en büyük etken olabilir.
Sana sonsuz katılıyorum abi askerden önce annem bazlama yapmıştı bir iki geçti bayatladı bende balığa giderken yem olarak aldım fakat kıyıpda oltaya takmadım bir ateş yakıp ısıttım yedim harika tazeymiş gibi sonra tabi toprak eşelemeye devam soğulcana

Adı
Mustafa
12-13 yaşlarında hayatımda ilk defa balık tutmuştum ekmek içiyle oda kefaldi :)Balıkesir-Ören de tekli tahta oltayla iskeleden atmıştım.Atmaz olaydım başıma iş aldım:D