Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

el emeği göz nuru lüfer takımım

duzensiz

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Susulu
ince çelikleri bağlaması kolay ama dayanıklılığı yok balık kesebiliyor, kalın çelik tel kullanıyorum düğümler zor oturuyor iyi sıkmak lazım.

çelik tel elbette ipten daha iyi ama onuda çok kestirdim ama seniniki kadar güzelini yapamam bunla idare edecez artık :)

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
[/QUOTE]
Daha önce bir konu açıp bu resimleri koymuştum, özellikle mini fırdöndülü yaptığım takım çok iyi randıman veriyor, ve kesilmesi mümkün değil.
bu resimlerdeki takımlarda, rezistans telinden yaptığım takım bir miktar esneklikten yoksun olsada iyi sonuç aldım.Bu senin yaptığın takımda iğnelerin çok güzel ben de kullanıyorum, kısa pala olması bir dez avantaj ama fırdöndü ile yapılan takımda bu sorunda kalkıyor, iğneleri bağlama biçimin hatalı bence, o kadar dip dibe üzüm salkımı gibi bağlamanın sebebi iğnenin kısa pala olmasından sebep sanırım, balığın bol olduğu zaman, seçmeden saldırdığı zaman iş yapar kanaatindeyim.Emeğine sağlık daha iyilerini yapmanı dilerim..

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Güzel takım olmuş, çok çeşitli takımlar yapılıyor ve herkes kendinin inandığı takıma yöneliyor.

Neticesini balık avında anlıya biliyoruz :) Avdan sonra neticesini de buraya eklersen süper olur :)

Eline sağlık.

( O arkadaşın adı Ferdi ) :)

selcukezer

Daimi Üye
Adı
selçuk ezer
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Güzel takım olmuş, çok çeşitli takımlar yapılıyor ve herkes kendinin inandığı takıma yöneliyor.

Neticesini balık avında anlıya biliyoruz :) Avdan sonra neticesini de buraya eklersen süper olur :)

Eline sağlık.

( O arkadaşın adı Ferdi ) :)
iğnenin beyazı olsa iyi iş yaparmış hamdi abi
ben yaptığım takımla 0 balık vuruşu aldım
takımı değiştirdim anında vuruş geldi :)

B

BS Okuru

Misafir
Buda benım yaptıgım tamamıyle fırdondulerden oluşan cınekop takımım iğneler beyaz vmc 9285 kodlu 4 numara halkalı iğne bazen 6 numara fosforlu boncuk koyuyorum mantarın en ust kısmına